SAGLABĀJIET ĀTRUMU. TAUPIET DEGVIELU

Saglabājiet ātrumu, ietaupot degvielu. Ir grūti tos sabalansēt. Mēs saprotam, ar kādiem izaicinājumiem jums jāsastopas ikdienā, veicot precīzu piegādi un kontrolējot savas izmaksas. Tāpēc esam izstrādājuši unikālu spēka pārvadu uzlabotai veiktspējai. Tas arī uzlabo degvielas efektīvu patēriņu.

Jūsu rentabilitāte ir nozīmīgākais faktors mūsu domāšanā. Palielinot vidējo ātrumu, jūs spējat uzlabot savu rentabilitāti. Un arī savu klientu rentabilitāti. Tajā pašā laikā jūs ietaupāt degvielu un samazināt negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.

Vai izklausās vienkārši? Lasiet tālāk.

VEIKTSPĒJA UN DEGVIELA - GALVENĀS IESPĒJAS

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba

I-SHIFT DIVSAJŪGU PĀRNESUMKĀRBA – UNIKĀLA PĀRNESUMKĀRBA

Divas pārnesumkārbas vienā. Jaudas padeve un griezes moments bez pārtraukumiem. Lielāks vidējais ātrums. Tomēr mazāks degvielas patēriņš.

Mūsu unikālā I-Shift divsajūgu pārnesumkārba nodrošina vienmērīgāku un ērtāku braukšanu nekā jebkad agrāk. Vienmērīga pārnesumu pārslēgšana uzlabo kravas automašīnas veiktspēju. Tā arī nodrošina vienmērīgu jaudas pievadi, tādējādi pārveidojot ierasto autovadīšanas stilu un palielinot produktivitāti.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem

UZLABOTA KUSTĪBAS UZSĀKŠANA AR LĒNGAITAS PĀRNESUMIEM

I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem. Izstrādāts smagajiem pārvadājumiem un būvniecībai. Ātrāks aizmugures tilta pārnesumskaitlis ļauj saglabāt vēlamo braukšanas ātrumu ar daudz mazākiem apgriezieniem. Ar mazāku apgriezienu skaitu tiek taupīta degviela. Kustības uzsākšana ar smagu kravu ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Pat ekstrēmos apstākļos ar līdz pat 325 tonnām smagu kravu.

Volvo D13 Euro 6 dzinēja tuvplāns

LIELĀKA JAUDA. MAZĀK DEGVIELAS

Efektīvāka nekā jebkad agrāk. Teicams līdzsvars starp vadāmību un degvielas ekonomiju.

Mūsu jaunajā iebūvētajā spēka pārvadā ir izmantots uzlabots Euro 6 dzinējs un Volvo unikālā I-Shift pārnesumkārba. Kompresijas pārnesumskaitlis ir palielināts D13 420 un 460 ZS versijām. D13 dzinēja 500 un 540 ZS variantiem ir arī uzstādīts jauns optimizēts turbokompresors.

Vairāki dzinēja un pārnesumkārbas uzlabojumi. Tas ievērojami uzlabo veiktspēju un degvielas rādītājus.

Volvo FH aizmugures tilts

PAREIZAIS PĀRNESUMSKAITLIS

Ko nozīmē pareizs pārnesumskaitlis? Tas attiecas uz aizmugures tiltiem. Tie ir pēdējais posms efektīvā ķēdē, kas pārnes jaudu no dzinēja uz kravas automašīnas riteņiem.

Nodrošinot mūsu aizmugures tiltam pareizo pārnesumskaitli tālajiem pārvadājumiem, tas harmoniski sadarbojas ar mūsu D13 dzinēju un I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu. Kāds ir rezultāts? Zemāks apgriezienu skaits. Ērtāka braukšana. Lielāka degvielas ekonomija.

Autovadītājs ar Volvo FH kravas automašīnu

CILVĒKA FAKTORS

Ir skaidrs, ka jaunās tehnoloģijas veicina degvielas ekonomiju un drošību. Tomēr ir kāds faktors, kas ir svarīgāks par pārējiem. Par autovadītāju.

Mūsu apmācības kursi ir veidoti tā, lai uzlabotu autovadītāju prasmes. Drošāki autovadītāji. Efektīvāki autovadītāji. Mūsu autovadītāju apmācība un uzlabotā degvielas ekonomija paredzēta tieši tam. Ienesīga investīcija ikvienam pārvadājumu uzņēmumam.

Apvienojot to ar padomu sniegšanu, izmantojot Dynafleet – degviela un apkārtējā vide, tiek sperts pozitīvs solis ceļā uz efektīvāku nākotni. Jums. Un jūsu uzņēmumam.

Sudraba Volvo FH 540 kravas automašīna saulrietā

I-CRUISE PALĪDZ SAGLABĀT NEMAINĪGU ĀTRUMU

Viedā kruīza kontrole. I-Cruise pielāgo braukšanas ātrumu, lai saglabātu nelielu degvielas patēriņu. Tas ne tikai palīdz uzlabot produktivitāti, saglabājot lielu vidējo ātrumu. Tas arī gādā par drošāku un ērtāku transportlīdzekļa vadīšanu.

Sudraba Volvo FH 540 brauc augšup kalnā

ATCERAS KATRU CEĻU

Kurā maršrutā būs viszemākais degvielas patēriņš? I-See atceras un saglabā centrālajā datubāzē informāciju par visiem pakalniem. To par brīvu var izmantot citas kravas automašīnas. Šī informācija ļauj kravas automašīnai automātiski reaģēt uz ceļa nogāzēm, lai izvairītos no nevajadzīgas pārnesumu pārslēgšanas. Nav nepieciešamas kartes vai GPS.

Apvienojiet I-Cruise un I-See un iegūstiet uzticamu partneri degvielas taupīšanai.

Riepas spiediena vārsts tuvplānā

PĀRBAUDIET SPIEDIENU

Spiediens riepās. Ir viegli pārāk zemu novērtēt to, kā tas ietekmē jūsu produktivitāti. Pareizais gaisa spiediens riepās apvienojumā ar pareizi savirzītām riepām un tiltiem ilgākā laikā var palīdzēt jums ietaupīt degvielu un finanses.

Volvo Trucks dzinēja izslēgšanās ikona

IZSLĒDZIET UN TAUPIET DEGVIELU

Nelielas izmaiņas var radīt lielas pārmaiņas. Daļas, kuras saņem jaudu no dzinēja, lietošanas laikā patērē degvielu. Gaisa kompresori. Stūres pastiprinātāja sūknis. Un arī pats dzinējs. Izslēdzot šos elementus, kad tie netiek izmantoti, var ietaupīt degvielu. Un arī naudu.

Volvo Trucks enerģiju taupošā riepa

Enerģiju taupošās riepas

Mūsu riepas palīdz atklāt jūsu kravas automašīnas labākās īpašības. Piemēram, 315/70 R22.5 riepas ir īpaši izstrādātas tālajiem pārvadājumiem. Palīgi degvielas taupīšanā – piemēroti jūsu vajadzībām.

Volvo Trucks gaisa plūsmviržu komplekts samazina gaisa pretestību

GAISA PLŪSMVIRŽU komplekts SAMAZINA VĒJA PRETESTĪBU

Slaiks korpuss palīdz samazināt degvielas patēriņu. Pēc veiktajiem testiem vēja tunelī mēs esam pilnveidojuši gaisa plūsmas deflektorus. Rezultāts? Būtiski zemāks degvielas patēriņš.

Volvo Trucks tandēma tilta pacelšana

PACELIET DZENOŠO TILTU

Mazāks pagrieziena rādiuss. Maksimāla saķere. Mazāks degvielas patēriņš. Tandēma tilta pacelšana ir unikāla funkcija konfigurācijai 6x4 vai 8x4. Tā ļauj apvienot pilnpiedziņas nodrošināto saķeri un kravnesību ar divu riteņu piedziņas vadāmību un efektivitāti.

Kad kravas automašīna brauc bez kravas, vienkārši nospiediet pogu, lai atslēgtu un paceltu tiltu. Tiklīdz kravas automašīnā atkal ir krava, dzenošais tilts automātiski nolaižas un pieslēdzas. Gādā par maksimālu saķeri un vadāmību.

Turklāt, atslēdzot dzenošo tiltu laikā, kad tas nav nepieciešams, varat samazināt degvielas patēriņu vēl par 4%.

Volvo Trucks jaunā tehnisko apkopju plānošanas ikona

NEKĀDU NEPLĀNOTU DĪKSTĀVJU

Mūsu solījums: Maksimāls darbspējas laiks. Mūsu revolucionārā tehniskās apkopes plānošanas funkcija attālināti pieslēdz jūsu kravas automašīnu servisam. Precīza profilaktiskā apkope palīdz ietaupīt degvielu. Tā arī uztur kravas automašīnu darba kārtībā.

Volvo Trucks lietojumprogramma Dynafleet – degviela un apkārtējā vide

IETAUPIET DEGVIELU AR DYNAFLEET

Cik efektīvs var būt degvielas patēriņš? Izmantojot pakalpojumu Dynafleet – degviela un vide, varat iegūt precīzus datus par savu kravas automašīnu veiktspēju un autovadītāju sniegumu.

Zinot degvielas ekonomijas rezultātu, varat uzlabot autovadītāju veikumu. Un arī uzlabot peļņas rādītājus.

Volvo Trucks I-Shift programmatūru paketes

KĀDU VĒLATIES REDZĒT SAVU I-SHIFT?

Lieciet I-Shift strādāt jūsu peļņas palielināšanai. Ir pieejami vairāki programmatūras komplekti atbilstoši jūsu autovadīšanas apstākļiem. Tālie reisi un degvielas ekonomija optimizē izvēlēto braukšanas ātrumu. Tas palīdz efektīvi braukt pa lielceļiem.

Degvielas un veiktspējas koncepta darbība

Darbības princips

Pārlūkojiet tehniskās funkcijas, kas ļāva īstenot triku ar paraplānu. Galvenais bija saglabāt lielu vidējo ātrumu, ko ļāva īstenot unikālais spēka pārvads; tas nodrošina veiktspēju bez pārtraukumiem – turklāt ar samazinātu degvielas patēriņu.

Garāki stāsti

Kā I-Shift divsajūgu pārnesumkārba palīdz Itālijas pārvadājumu uzņēmumam Sartori ietaupīt degvielu, braucot pa sarežģītajiem kalnu maršrutiem

Kalnainajos Itālijas ziemeļu reģionos ģimenes pārvadājuma uzņēmumam Sartori Trasporti nepieciešamas izcilas veiktspējas kravas automašīnas ar nelielu degvielas patēriņu. Ar Volvo FH ar I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu viņi, iespējams, ir atraduši ...

Mūsu uzņēmuma izdzīvošana ir atkarīga no neliela degvielas patēriņa, prasmīgiem autovadītājiem un kravas automašīnām ar lielu veiktspēju

Apmācot autovadītājus, ieviešot īpašu stimulēšanas programmu un investējot jaunākajās kravas automašīnās un tehnoloģijā, Polijas pārvadājumu uzņēmums Jastim ir samazinājis degvielas patēriņu līdz tādam līmenim, kas vēl nesen šķita neiespējams....