Labākā kravas automašīna tālajiem pārvadājumiem

Volvo FH ar I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālajos pārvadājumos – neietekmējot vadāmību.
Jo tālāk Jūs brauksiet, jo vairāk Jūs ietaupīsiet rentablākai darbībai.

Samaziniet degvielas izmaksas par 7%

Samaziniet degvielas izmaksas par 7%

Apvienojot ļoti efektīvu D13TC dzinēju un degvielas taupīšanas līdzekļus, piemēram,
karti, kas balstīta uz I-See, Volvo FH ar I-Save samazina degvielas izmaksas pat par 7 % *, veicot tālos pārvadājumus.

* D13TC Euro 6 D posms ar LH degvielas komplektu (I-Save) salīdzinājumā ar D13 eSCR Euro 6 D posmu. Faktiskā degvielas ekonomija mainīsies atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, kruīza kontroles izmantošanas, faktiskajiem topogrāfiskajiem parametriem, autovadītāja autovadīšanas pieredzes un laikapstākļiem.

Augstāka produktivitāte

Augstāka produktivitāte

Spēcīgais D13TC dzinējs nodrošina par 300 Nm lielāku griezes momentu ar zemiem apgriezieniem. Tāpēc nepieciešams mazāks paātrinājums un mazāk degvielas, lai saglabātu vienmērīgu ātrumu satiksmē uz lielceļa. Strādājot kombinācijā ar I-See, dzinējs ļauj pārvarēt kalnus un nogāzes augstākā pārnesumā, tādējādi ietaupot degvielu, bet nezaudējot ātrumu. Papildu griezes moments nodrošina arī lielāku vidējo ātrumu, kas ir īpaši pamanāms, braucot kalnup.

Vairāk autovadītāja komforta

Vairāk autovadītāja komforta

Volvo FH ar I-Save ļauj ilgāku laiku braukt ar zemākiem apgriezieniem un augstākā pārnesumā, un braukšana ir vienmērīgāka un klusāka. Autovadītāji arī var sagaidīt ātrāku griezes momenta reakciju, padarot šo kravas automašīnu vēl iedvesmojošāku.

Tas ir Volvo FH ar I-Save

Tas ir Volvo FH ar I-Save

Volvo FH ar I-Save ir aprīkots ar ļoti efektīvo D13TC dzinēju un visaptverošo LH degvielas komplektu. Katra I-Save iezīme ir izstrādāta, pārbaudīta un ir apliecinājusi, ka spēj taupīt degvielu tālajos pārvadājumos.

LH degvielas komplekts ietver atjauninātu, uz kartes bāzes veidotu I-See sistēmu, I-Shift ar tālo pārvadājumu optimizētu programmatūru, I-Cruise ar I-Roll, jaunu un efektīvu aizmugures tiltu zemākam degvielas patēriņam, motora izslēgšanu brīvgaitā un stūres pastiprinātāja sūkni ar maināmu tilpumu.

Volvo D13TC dzinējs – jaudīgs, bet ekonomisks dzinējs

Volvo D13TC dzinējs – jaudīgs, bet ekonomisks dzinējs

D13TC ir mūsu efektīvākais dzinējs degvielas patēriņa ziņā. Dzinējs pieejams ar 460 un 500 lielu jaudu, aprīkots ar virzuļiem ar patentētu viļņveida interjeru, kas uzlabo degšanu un palielina efektivitāti. Paaugstinātas efektivitātes turbokompresora tehnoloģija nodrošina, ka D13TC dzinējs pilnībā izmanto pieejamo enerģiju katrā posmā, nodrošinot lielāku efektivitāti visā apgriezienu diapazonā – ar labāko rezultātu 900–1400 apgr./min diapazonā.

Volvo dzinēju klāsts
Atjaunināta, kartē bāzēta I-See sistēma

Atjaunināta, kartē bāzēta I-See sistēma

I-See izmanto zināšanas par gaidāmo ceļu, lai, braucot kalnainā apvidū, labākajā iespējamajā veidā izmantotu automašīnas kustības enerģiju. Šī sistēma pārslēdz pārnesumus, kontrolē paātrinājumu un bremzēšanu ar dzinēju, ja ir aktivizēts I-Cruise. I-See ietver jaunu augstas izšķirtspējas karti, lai nodrošinātu precīzāku topogrāfisko pozicionēšanu.

Lasīt vēl
Atjaunināta I-Shift sistēma tāliem pārvadājumiem

Atjaunināta I-Shift sistēma tāliem pārvadājumiem

I-Shift, kas ir īpaši izstrādāts efektīvai autovadīšanai pa lielceļu, ietaupīs degvielu, izmantojot tālajiem pārvadājumiem optimizētu programmatūru. Braucot ekonomiskajā režīmā, katra pārnesuma pārslēgšanas reize tiek pārslēgta precīzi noteiktā laikā, lai dzinējs varētu darboties savā visefektīvākajā apgriezienu skaita diapazonā.

Lasīt vēl
I-Cruise ar I-Roll

I-Cruise ar I-Roll

I-Cruise palīdz uzturēt nemainīgu ātrumu, pielāgojot ātrumu, lai samazinātu degvielas patēriņu. Šī sistēma arī palīdz uzturēt lielu vidējo ātrumu produktivitātes palielināšanai, vienlaikus gādājot par to, ka brauciens ir drošāks un ērtāks. Braucot lejup no kalna, I-Roll automātiski atslēdz dzinēja piedziņu, lai izmantotu nevis degvielu, bet automašīnas inerci.

Lasīt vēl
Izbaudiet Volvo FH ar I-Save

Izbaudiet Volvo FH ar I-Save

Uzziniet, ko Jūs varat sasniegt ar jauno Volvo FH ar I-Save – ietaupīt degvielu, neatsakoties no vadāmības un braukšanas prieka.

Atrodiet vietējo izplatītāju
Iegūstiet vairāk padomu par degvielas taupīšanu

Iegūstiet vairāk padomu par degvielas taupīšanu

Piedalieties ekspertu rakstos un ieskatos

Runājiet ar speciālistu