Efektīvs degvielas patēriņš nozīmē nezaudēt kontroli pār Jūsu degvielas izmaksām un ietekmi uz vidi. Bet galvenais ir nodrošināt, ka katra degvielas lāse tiktu pilnībā izmantota. Neietekmējiet savu produktivitāti. Kravas automašīna ar labu vadāmību, kas spēj saglabāt nemainīgu ātrumu, nepaaugstinot degvielas patēriņu, ir Jūsu labākais risinājums. Mums ir plašāks piedāvājumu klāsts nekā jebkad, lai Jūs spētu arī sev nodrošināt šādu risinājumu.

D13 degvielas ekonomija

Motora klāsts, kas spēj nodrošināt

Mūsu D13 Euro 6 Step D dzinēju klāsts ir rūpīgi izstrādāts degvielas taupīšanai – neietekmējot veiktspēju. Visi mūsu dzinēji nodrošina lielisku vadāmību, kā arī ļauj Jums saglabāt augstāku pārnesumu, braucot augšup kalnā, lai nezaudētu ātrumu un nodrošinātu efektīvu degvielas patēriņu.

Plašāka informācija par mūsu dzinējiem
I-Save

Tālo pārvadājumu ietaupījums ar I-Save

Mūsu jaunākais klāsta papildinājums ir I-Save spēka pārvadi, kas paredzēti tālajiem pārvadājumiem. Tie apvieno mūsu 460 vai 500 Zs D13TC dzinējus ar efektīviem aizmugures tiltiem un pārnesumkārbas funkcijām, kā arī citiem uzlabojumiem. Tas var samazināt degvielas izmaksas pat par 7%*, ja ir apvienots ar LH degvielas komplektu.

 

* D13TC Euro 6 D posms ar LH degvielas komplektu (I-Save) salīdzinājumā ar D13 eSCR Euro 6 D posmu. Faktiskā degvielas ekonomija mainīsies atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, kruīza kontroles izmantošanas, faktiskajiem topogrāfiskajiem parametriem, autovadītāja autovadīšanas pieredzes un laikapstākļiem.

I-See – vērojiet, kā samazinās Jūsu degvielas izdevumi

Kurā maršrutā būs viszemākais degvielas patēriņš? I-See izmanto topogrāfisko informāciju, lai izvēlētos ātrumu un pārnesumu visefektīvākajam degvielas patēriņam. Izmantojot kravas automašīnas kinētisko enerģiju, sistēma degvielas patēriņu var samazināt par 5%. Labākiem rezultātiem I-See izmanto uz mākonī bāzētos kartes datus.

Aizmugures tilta pārnesumskaitlis

Pārnesumskaitlis Jūsu uzdevumam

Aizmugures tilts ir pēdējais posms efektīvā ķēdē. Nodrošinot mūsu aizmugures tiltam pareizo pārnesumskaitli tālajiem pārvadājumiem, tas harmoniski sadarbojas ar mūsu D13 dzinēju un I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu. Rezultāts? Zemāks apgriezienu skaits. Ērtāka braukšana. Lielāka degvielas ekonomija.

I-Cruise

Vienmērīgs ātrums ar I-Cruise

Viedā kruīza kontrole. I-Cruise pielāgo braukšanas ātrumu, lai saglabātu nelielu degvielas patēriņu. Tas ne tikai palīdz uzlabot produktivitāti, saglabājot lielu vidējo ātrumu. Tas arī gādā par drošāku un ērtāku transportlīdzekļa vadīšanu.

Ripojiet bez uztraukuma

Izmantojot piemērotas riepas ar piemērotu gaisa spiedienu un pareizi noregulētu riteņu savirzi, ir iespējams ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Mūsu pētījumu rezultāti Eiropā rāda, ka divām no trīs kravas automašīnām ir nepareizi noregulēti riteņi un asis. Ar nelielām pūlēm iespējams iegūt daudz.

Degvielas informācija – pastāvīga ietaupījuma palielināšana

Turpiniet īstenot savus degvielas ekonomijas mērķus. Un vērojiet, kā, palielinoties ietaupījumam, pieaug darba efektivitāte. Pakalpojums Degvielas informācija Jūs savienos ar personisko degvielas padomnieku. Regulāra analīze, speciālista ieteikumi un pieejamais atbalsts palīdzēs Jums īsā laikā ietaupīt degvielu un palielināt ietaupījumu ar katru gadu.

Ietaupiet degvielu ar Dynafleet

Atklājiet informācijas nozīmi

Dynafleet kopā ar autovadītāju apmācību ļauj ietaupīt līdz pat 7% degvielas.

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Gaisa plūsmviržu komplekts

Izmantojot gaisa plūsmviržu komplektu, iespējams ietaupīt līdz pat 8%degvielas. Gaisa plūsmvirži samazina turbulenci, gaisa pretestību un novirza plūsmu no piekabes.  Tie ne vien taupa degvielu un naudu, bet arī samazina CO2 izmešu daudzumu, tādējādi nenodarot kaitējumu videi.

Meklēt servisa centru

Sāciet no pareizās vietas

Degvielas ekonomija sākas jau starta brīdī. Mūsu servisa pārstāvis ir degvielas ekonomijas speciālists. Kāpēc gan nepajautāt viņam?

Meklēt servisa centru