Video, kurā skaidroti Volvo Zelta līguma nosacījumi

To paveiks telemātikas vārteja

Volvo FH gudrāka apkopju plānošana

Gudrāka tehniskās apkopes plānošana

Noslēdzot Volvo Zelta līgumu, apkope vairs neietekmēs darbspējas laiku. Kamēr esat ceļā, telemātikas risinājumi nodrošina servisa piekļuvi datiem par dzinēja parametriem, nobraukumu, degvielas patēriņu un būtiski svarīgu detaļu stāvokli. Tas nozīmē, ka Jūsu kravas automašīna uz tehnisko apkopi tiks izsaukta tikai tad, kad tas patiešām būs vajadzīgs. Jūs saņemsiet arī informāciju par problēmām, pirms tās Jūs apturējušas ceļā, bet, kad ieradīsities servisā, tur jau viss būs sagatavots.

Volvo tehniskais darbinieks birojā pie darba galda

Profilaktiskā tehniskā apkope jebkurā vietā

Dažu apkopes darbību dēļ nemaz nevajadzētu apmeklēt servisu. Izmantojot tiešsaistes funkcijas, servisa tehniķis var piekļūt Jūsu transportlīdzeklim no attāluma, lai kalibrētu uz displeja norādāmo degvielas patēriņu, degvielas tvertnes izmērus (ja būsiet uzstādījis papildu tvertnes) vai Jūsu izvēlēto ātruma ierobežojumu. Pat no attāluma ir iespējams aktivizēt slodzes indikatora lietošanu. Vienkārši uz dažām minūtēm apturiet automašīnu ceļmalā un ļaujiet mobilajam tehniķim par to parūpēties.

Pakalpojuma Volvo Action Service poga

Piedāvātā palīdzība uz ceļa

Tomēr gadās arī neparedzētas apstāšanās, tāpēc Volvo Zelta līgumā iekļauti Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centra pakalpojumi. Panelī vienkārši nospiediet VAS (Volvo Action Service) pogu – un Jūs savienos ar operatoru, kas runā Jūsu valodā. Viņš noteiks Jūsu konkrēto atrašanās vietu un piekļūs kravas automašīnas traucējumu diagnostikas kodiem. Dažās minūtēs tiks nosūtīts servisa transportlīdzeklis ar darbam vajadzīgo mehāniķi, instrumentiem un rezerves daļām. Netiek izšķērdēts laiks. Netiek izšķērdēti resursi.

Pakalpojuma Volvo Action Service unikālās iespējas
Atrodiet vietējo dīleri

Turpiniet ceļu. Un palieciet uz ceļa.

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo servisa centru un uzziniet, kā varat panākt 100% darbspējas laiku.

Atrodiet vietējo izplatītāju