Volvo FH vilcējs uz ceļa

Vienkārši brauciet!

Izmantojot I-Shift, autovadīšana ir vienkāršāka, drošāka un ērtāka. Nav jādarbina ne smags sajūgs, ne arī pārslēgsvira. Katra pārnesumu maiņa ir nevainojami saskaņota. Šī vienkārši lietojamā sistēma samazina autovadītāja nogurumu, tāpēc uzmanību varat veltīt ceļam un apkārtējai satiksmei. Ja tomēr pārnesumu vēlaties pārslēgt ar roku, izmantojot pogu uz vadības sviras, varēsiet tieši kontrolēt pārslēgšanos.

 

Volvo FH I-Shift

Mazākas degvielas izmaksas

I-Shift ir izstrādāta, lai ietaupītu degvielu. Tai ir ievērojami mazāki iekšējie enerģijas zudumi nekā manuālajās pārnesumkārbās, tomēr elektronika to patiešām padara īpašu. Katra pārnesumu maiņa ir precīzi saskaņota. Tādējādi tiek nodrošināta dzinēja darbība ar efektīvākajiem apgriezieniem gan ekonomiskajā, gan palielinātas jaudas braukšanas režīmā. Turklāt, braucot lejup pa kalnu, I-Roll atvieno dzinēju, maksimāli palielinot kravas automašīnas kinētisko enerģiju un papildus ietaupot 2% degvielas.

 

Darbības princips

Darbības princips

I-Shift pārnesumkārbas pamatā ir ierastā manuālā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem – tāpēc iespējams izveidot kompaktu uzbūvi un panākt nelielu iekšējo zudumu. Tomēr pārsteidzošo atšķirību rada elektroniskās vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Izvērtējot transportlīdzekļa ātrumu, svaru, ceļa kategoriju un nepieciešamo griezes momentu, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstīgāko pārnesumu. Sistēma arī sazinās ar dzinēja vadības bloku, kas attiecīgi maina apgriezienu skaitu un bremžu lietojumu.

 

Pastiprināta un piemērota darbam īpaši smagos apstākļos

Pastiprināta un piemērota darbam īpaši smagos apstākļos

Ja braucat īpaši sarežģītos apstākļos, spēsiet novērtēt pastiprināto I-Shift. Tā ir izstrādāta īpaši tādiem apstākļiem, kad nepieciešams bieži braukt augšup vai lejup pa nogāzi, kas pārsniedz 10%, vai arī ļoti nelīdzenā apvidū. Tas nozīmē, ka I-Shift tagad var izmantot arī apstākļos, kādos līdz šim vienīgā izvēles iespēja bija manuālā pārnesumkārba vai automātiskā Powertronic.

Volvo FH I-Shift ar lēngaitas pārnesumiem

I-Shift ar lēngaitas pārnesumiem – uzsāciet braukšanu jebkurā vietā

I-Shift tikko ir kļuvusi vēl daudzveidīgāka un atvieglo braukšanu. Tagad automātiskajai pārnesumkārbai ir iespējams izvēlēties vienu vai divus lēngaitas pārnesumus, kā arī papildu atpakaļgaitas pārnesumus. Ja pārvadājat smagas kravas, tad zināt, ka reizēm var būt sarežģīti uzsākt braukšanu no vietas, it īpaši kalnainā apvidū vai uz slikta ceļa. Reizēm pat var būt nepieciešams izkraut kravu vai pieprasīt vilcēju, un tas ļoti negatīvi ietekmē darbspējas laiku un produktivitāti. Aprīkojiet savu Volvo FH ar I-Shift ar lēngaitas pārnesumiem, un šīs raizes paliks pagātnē. Ievērojami uzlabosies uzsāktspēja, un sajūga noslogojums samazināsies pat par 75%, aiztaupot nevajadzīgus remontdarbus.

Samazināts degvielas patēriņš

Brauciet lēni un vienmērīgi

Vai I-Shift ar lēngaitas pārnesumiem tiešām var uzlabot degvielas ekonomiju? Protams! Līdz šim jums bieži vien bija jāaizmirst par degvielas ekonomiju, lai varētu uzsākt braukšanu. Tagad lēngaitas pārnesumi ļauj nodrošināt kravas automašīnai ātrāku aizmugures tilta pārnesumskaitli, un tādējādi, braucot pa labiem ceļiem, varat saglabāt braukšanas ātrumu ar daudz zemāku apgriezienu skaitu. Tādā veidā degvielas patēriņš samazinās pat par pāris procentiem.

Ideāla kontrole, braucot ar ļoti mazu ātrumu.

Ideāla kontrole jebkurā virzienā

Manevrēšana nelielā ātrumā ir viens no lielākajiem izaicinājumiem šajā darbā. I-Shift pārnesumkārbas ar lēngaitas pārnesumiem transmisijas pārnesumskaitlis līdz pat 32:1 (un līdz pat 37:1 atpakaļgaitā) ļauj braukt ar ātrumu tikai 0,5–2 km/h. Vienmēr varēsiet saglabāt pilnu kontroli; varēsiet precīzi apstāties kravas iekraušanai vai izkraušanai; varēsiet izvairīties no negadījumiem, kas spētu izbojāt visu darba dienu un produktivitāti.

Uzlabo kravas automašīnas daudzpusīgumu

Iespēja uzņemties vairāk darbu.

I-Shift ar lēngaitas pārnesumiem palielina kravas automašīnas daudzveidību, ļaujot to pašu kravas automašīnu izmantot daudz plašāk – dažādos autovadīšanas apstākļos un darba uzdevumos. Jābrauc gan pa ceļu, gan bezceļu? Vai jāpārvadā īpaši smagas kravas? Jāstrādā lielā augstumā? Īpaši izmantošanas apstākļi, kad jābrauc nelielā ātrumā? Nekādu problēmu. Lēngaitas pārnesuma modulis palielina I-Shift tikai par 120 mm garumā un 48 kg svarā.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba – jauns autovadīšanas stils

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba – jauns autovadīšanas stils

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir pasaulē pirmā divsajūgu transmisijas sistēma lielas kravnesības kravas automašīnām; tā nodrošina īpaši vienmērīgu un dinamisku paātrinājumu. Autosacīkšu pārnesumkārbu iedvesmota, I-Shift divsajūgu pārnesumkārba pamīšus pārslēdzas vienā acumirklī. Tā nodrošina vienmērīgu jaudas pievadi, tādējādi pārveidojot ierasto autovadīšanas stilu un palielinot produktivitāti.

Volvo FH divsajūgu pārnesumkārba

Komforts un drošība autovadītājam

Ja pārvadāšanas uzdevumam vajadzīga izcila veiktspēja un bieža pārnesumu pārslēgšana, izvēlieties I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu. Tā nodrošina nepārspējamas ērtības autovadītājam. Griezes moments nemainās, tāpēc pārnesumus var pārliecinoši pārslēgt ceļa līkumā. Turklāt jauda tiek pastāvīgi padota riteņiem, samazinot iestrēgšanas vai saķeres zuduma risku uz slidena ceļa. Varat būt drošs par to, ka brauciens būs noturīgs un drošs, pat braucot lejup pa nogāzi, pārslēdzot pārnesumus no augstākā uz zemāko. I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir mūsu D13K dzinējiem ar 460, 500 un 540 Zs jaudu.

Kādas ir divsajūgu pārnesumkārbas papildiespējas

Kādas ir divsajūgu pārnesumkārbas papildiespējas

Divsajūgu pārnesumkārba var izvēlēties nākamo pārnesumu, kamēr vēl aktivizēts pašreizējais pārnesums. Viens sajūgs ir atslēgts, bet otrs darbojas. Divas dzenošās vārpstas un atjautīgi savietotie pārnesumkārbas zobrati un pārslēgšanās mehānisms ļauj vienlaikus izvēlēties divus pārnesumus. Rezultāts? Pārnesumu pārslēgšana aizņem vien sekundes daļu, nepārtraucot jaudas padevi.

Kāda I-Shift pārnesumkārba ir nepieciešama Jums?

Kāda I-Shift pārnesumkārba ir nepieciešama Jums?

Programmatūra ļauj pielāgot I-Shift kārbas darbību atbilstoši pārvadājumu apstākļiem. Izvēlieties kādu no četriem papildu komplektiem (būvniecība, piegāde, tālie pārvadājumi vai liela kravnesība), kā arī dažādajām iespējām, piemēram, I-See, lēngaitas pārnesumus un papildu jaudas noņemšanas funkciju.

Kā I-See palīdz taupīt degvielu, kad jābrauc pa kalnainu apvidu

I-See: maksimāla efektivitāte un minimālas izmaksas

Kalnainos apvidos I-Shift un I-Shift divsajūgu pārnesumkārba darbojas nevainojami un, pateicoties mūsu intuitīvajai tehnoloģijai I-See, nodrošina papildu degvielas ietaupījumu.

Plašāka informācija par I-See darbības principiem
Meklēt servisa centru

Izmēģiniet

Vai vēlaties izmēģināt I-Shift un I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu? Sazinieties ar vietējo Volvo Trucks servisa centru!

Meklēt servisa centru