Videofragments, kurā skaidrotas iztaisnošanas bremzes priekšrocības

Iztaisnošanas bremze

Veicot pagriezienu vai braucot lejup no kalna uz slidena ceļa, ieslēgsies jaunās Volvo FH Stretch Brake bremzes, lai novērstu sastāva salocīšanās risku. Impulsveidīgi bremzējot piekabi, transportlīdzekļa sastāvs iztaisnojas. Varat izvēlēties iztaisnošanas bremzes automātisku iedarbināšanu bīstamās situācijās, braucot ar ātrumu, kas mazāks par 50 km/h. Stretch Brake bremzes ir pieejamas gan kravas automašīnām, gan vilcējiem.
Videofragments, kurā skaidrotas Adaptīvās kruīza kontroles un frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmas ar ārkārtas bremzēšanu priekšrocības

Adaptīvā kruīza kontrole ar frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu un avārijas bremžu sistēmu

Intensīvā satiksmē ar radaru un kameru aprīkotā adaptīvā kruīza kontroles sistēma, regulējot degvielas padevi un izmantojot visas pieejamās bremzes, palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Konstatējot sadursmes iespējamību, mūsu jutīgā sadursmes brīdinājuma sistēma uz vējstikla projicē gaismas brīdinājuma signālus. Automātiski tiek aktivizēta ārkārtas bremzēšanas sistēma, tādā veidā ievērojami samazinot smagu traumu gūšanas iespējamību.
Video, kurā skaidrotas joslas saglabāšanas sistēmas priekšrocības

Joslas saglabāšanas sistēma

Novirzīšanās no joslas bieži ir smagu ceļu satiksmes negadījumu cēlonis. Mūsuprāt, tā notiek pārāk bieži. Joslas saglabāšanas sistēma ar speciālas kameras starpniecību vēro ceļa horizontālos apzīmējumus un brīdina autovadītāju, ja nejauši tiek šķērsota joslu atdalošā līnija.
Video, kurā skaidrotas autovadītāja brīdināšanas sistēmas priekšrocības

Autovadītāja brīdināšanas sistēma

Autovadītāja brīdināšanas sistēma ir mūsdienīga sistēma, kas uzrauga autovadītāja darbības. Ja autovadīšana kļūs dīvaina un liecinās par nogurumu, Jūs tiksiet brīdināts ar skaņas signālu un paziņojumu uz displeja, kas aicinās Jūs atpūsties.
Videofragments, kurā skaidrotas joslas maiņas sistēmas priekšrocības

Joslu maiņas sistēma

Aktivizēta joslu maiņas sistēma ar radaru skenē neredzamo zonu blakus kravas automašīnai pasažiera pusē, lai noteiktu, vai tajā nav citu ceļu satiksmes dalībnieku. Ja joslu maiņa nav droša, atskan brīdinājuma signāls un iedegas mirgojoša ikona blakus spogulim pasažiera pusē.
Videofragments, kurā skaidrotas elektroniskās stabilitātes sistēmas priekšrocības

Elektroniskā stabilitātes sistēma

Volvo elektroniskā stabilitātes sistēma (ESC) efektīvi samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni. Tagad ESC ir pieejama vairākumam transportlīdzekļu – gan vilcējiem, gan kravas automašīnām.

Videofragments, kurā skaidrotas ārkārtas bremžu gaismas priekšrocības

Ārkārtas bremzēšanas gaisma

Strauji nospiežot bremžu pedāli, bremžu signāllukturi sāk strauji mirgot, tā brīdinot aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus, – vienkārša iespēja novērst dzīvībai bīstamu ietriekšanos transportlīdzekļa aizmugurē.
Volvo FH aktīvās drošības pakete

Aktīvās drošības komplekts

Uzlabojiet savu drošību vēl vairāk, izmantojot komplektu, tajā skaitā:

  • joslas maiņas sistēmu
  • autovadītāja brīdināšanas sistēmas un
  • adaptīvā kruīza kontroles sistēmu ar frontālas sadursmes brīdinājuma sistēmu
Atrodiet vietējo dīleri

Vēlaties atjaunināt drošības aprīkojumu?

Apmeklējiet Volvo Trucks servisa centru un palūdziet, lai izrāda visas septiņas autovadītāja palīgsistēmas.

Meklēt servisa centru