Volvo FH Jūsu peļņas rādītājus uzlabo jau no 1993. gada. Taču tas ir tikai sākums

No brīža, kad modelis pirms divdesmit pieciem gadiem nonāca tirgū, Volvo FH arvien ir turpinājis celt kravas automašīnas standartu latiņu. Tāda pati pieeja tika īstenota attiecībā uz Jūsu uzņēmuma produktivitāti un peļņas uzlabošanu. Lai atzīmētu šos panākumus, jūs saņemsiet dāvanu – solījumu, ka Volvo FH turpinās virzīt progresu. Tas nozīmē vēl ilgstošāku darbspējas laiku, jaunas un progresīvas idejas drošības jomā un risinājumus, kas paātrinās pilnīgu izmešu izskaušanu.

Katra autovadītāja sapnis jau no pirmās dienas.
Tas neizgaisīs.

Autovadītāji ir kravas automašīnu nozares galvenie varoņi. Un Volvo FH konstrukcijas izstrādes mērķis vienmēr ir bijusi droša, ergonomiska un ērta darbavieta. Mēs zinām, ka mūsu jaunievedumi ir uzlabojuši autovadītāju ikdienu, un mēs esam gatavi piedāvāt vēl daudz jauna. Lai gan mēs tiecamies pilnveidot kravas automašīnu nozari, viens aspekts paliks nemainīgs – Volvo FH ir autovadītāja sapņu piepildījums.

Volvo FH stāsts

Volvo FH stāsts

Inovācija neaprimst ne mirkli. 1993. gadā Volvo FH nonākšana tirgū neatgriezeniski mainīja satiksmi. Arī 25 gadus vēlāk Volvo FH kravas automašīnu nozarē joprojām ievieš jaunus standartus. Taču pirms panākumiem bija daudz smaga darba un grūtu lēmumu.

Skatīt video
Volvo FH jaunievedumi

Volvo FH attīstība

2018. gadā Volvo FH atzīmē pirmos 25 panākumu gadus. Lai varētu virzīt progresu, vienmēr ir jāatrodas soli priekšā konkurentiem. Šeit varat apskatīt dažus piemērus tam, kā Volvo Trucks sekmē progresa virzību.

Lasīt vēl
Volvo FH atklāšanai izvēlētajā sarkanajā krāsā

25 Volvo FH jaunievedumi pasaulei

Volvo FH bija inovatīvs risinājums pirms 25 gadiem, kad to pirmoreiz laida tirgū, un tas ir inovatīvs arī mūsdienās. Apskatiet attēlus, kas ilustrē katru no 25 Volvo FH būtiskākajiem attīstības posmiem.

Lasīt vēl
Autovadītājiem patīk Volvo FH

Autovadītāji ir iecienījuši Volvo FH, un Volvo FH ciena autovadītājus

Volvo Trucks rūp autovadītāju vajadzības Un autovadītājiem patīk Volvo FH. Noskatieties Brazīlijas autovadītāja Giļermes neparasto kāzu videoklipu.

Skatīt video
Atrodiet vietējo dīleri

Iepazīstiet tuvāk Volvo FH

Jautājiet. Atrodiet detaļu. Piesakieties uz servisu. Izveidojiet savu ideālo kravas automašīnu. 

Atrodiet vietējo izplatītāju