Volvo FH Jūsu peļņas rādītājus uzlabo jau no 1993. gada. Taču tas ir tikai sākums

No brīža, kad modelis pirms divdesmit pieciem gadiem nonāca tirgū, Volvo FH arvien ir turpinājis celt kravas automašīnas standartu latiņu. Tāda pati pieeja tika īstenota attiecībā uz Jūsu uzņēmuma produktivitāti un peļņas uzlabošanu. Lai atzīmētu šos panākumus, jūs saņemsiet dāvanu – solījumu, ka Volvo FH turpinās virzīt progresu. Tas nozīmē vēl ilgstošāku darbspējas laiku, jaunas un progresīvas idejas drošības jomā un risinājumus, kas paātrinās pilnīgu izmešu izskaušanu.

Katra autovadītāja sapnis jau no pirmās dienas.
Tas neizgaisīs.

Autovadītāji ir kravas automašīnu nozares galvenie varoņi. Un Volvo FH konstrukcijas izstrādes mērķis vienmēr ir bijusi droša, ergonomiska un ērta darbavieta. Mēs zinām, ka mūsu jaunievedumi ir uzlabojuši autovadītāju ikdienu, un mēs esam gatavi piedāvāt vēl daudz jauna. Lai gan mēs tiecamies pilnveidot kravas automašīnu nozari, viens aspekts paliks nemainīgs – Volvo FH ir autovadītāja sapņu piepildījums.

Metinātājs

Darbā, kaldinot Volvo FH panākumus

Pirms 25 gadiem pirmais Volvo FH noripoja no Tuves rūpnīcas ražošanas konveijera. Kopš tā laika ir izgatavotas daudzas Volvo FH kravas automašīnas, un vēl daudzas tiks izgatavotas. Ceļojumā ar FH ielūkojieties rūpnīcā un satieciet darbiniekus no visas pasaules, daži no viņiem tur strādāja jau toreiz, kad viss sākās.
 

Skatīties vairāk >
 

Nepalaidiet garām iepriekšējās epizodes – skatieties Volvo FH vēsturi un attīstību, notikumus, kas mainīja skatījumu uz ierasto.

3. sērija – Volvo FH solījums klientiem >

2. sērija – Kā autovadītāji izvēlējās Volvo FH >

1. sērija – Volvo FH stāsts >

Sieviete rūpnīcā

Paaudzes satiekas Ševdes dzinēju rūpnīcā

1993. gadā, kad tika sākta pirmās Volvo FH ražošana, Dāniels jau vairākus gadus bija strādājis Ševdes ražotnē pie montāžas konveijera. Tajā pašā laikā Nesma vēl pat nebija dzimusi. Šodien viņi ir kolēģi un katru dienu strādā, lai izgatavotu Volvo FH sirdi – dzinēju. 
 

Lasīt vairāk > 
 

Nepalaidiet garām citus rakstus par Volvo FH.

D12 dzinējs >

Drošība, kas taupa izmaksas >

Volvo FH – pasaules klases kravas automašīna >

25 inovācijas gadi >

Cilvēku grupa pie Volvo FH

25 sveicieni no darbiniekiem visā pasaulē

Volvo FH kopš 1993. gada ir daļa no Volvo Trucks saimes. Un cilvēki, kas turpina attīstīt, projektēt un veidot Volvo FH, ir vērtība, jo bez viņiem šī kravas automašīnu čempione, kādu mēs to pazīstam, nemaz nevarētu pastāvēt. Iepazīstieties ar Šilpu (Shilpa) no Indijas, mašīnbūves inženiera asistenti, un citiem mūsu darbiniekiem visā pasaulē, kas dažādos veidos aizrautīgi strādā Volvo FH ražošanā un lepojas ar savu uzņēmumu.
 

Lasīt vairāk >
 

Nepalaidiet garām citus aizraujošus fotostāstus par Volvo FH.

Skatieties, kā Volvo FH sekmē satiksmes drošību > 

Skatieties vietas, kuras Volvo FH var saukt par mājām > 

Skatieties Volvo FH attīstību >

Volvo FH kravas automašīnas rindā

Volvo FH izmēģinājumā ar pārmērīgi smagām kravām

Marks Ferovs (Mark Farrow) kopā ar tēvu sāka veidot uzņēmumu MDF Transport. Šodien Marks vada uzņēmumu Greitjārmutā, Anglijā. Tā autoparkā ir tikai Volvo kravas automašīnas, kuras, pēc Marka domām, būtiski veicināja uzņēmējdarbības panākumus. Iepazīstieties ar uzņēmuma MDF Transport darbiniekiem. 


Skatīties vairāk >
 

Nepalaidiet garām iepriekšējās filmas par mūsu klientiem, kuru dzīvi ir mainījušas Volvo FH.

Kravas automašīnas vadīšana kā dzīvesveids – kopā ar Volvo FH >

Ģimenes mantojuma radīšana ar Volvo FH >

Atrodiet vietējo dīleri

Iepazīstiet tuvāk Volvo FH

Jautājiet. Atrodiet detaļu. Piesakieties uz servisu. Izveidojiet savu ideālo kravas automašīnu. 

Atrodiet vietējo izplatītāju