Volvo FH Jūsu peļņas rādītājus uzlabo jau no 1993. gada. Taču tas ir tikai sākums

No brīža, kad modelis pirms divdesmit pieciem gadiem nonāca tirgū, Volvo FH arvien ir turpinājis celt kravas automašīnas standartu latiņu. Tāda pati pieeja tika īstenota attiecībā uz Jūsu uzņēmuma produktivitāti un peļņas uzlabošanu. Lai atzīmētu šos panākumus, jūs saņemsiet dāvanu – solījumu, ka Volvo FH turpinās virzīt progresu. Tas nozīmē vēl ilgstošāku darbspējas laiku, jaunas un progresīvas idejas drošības jomā un risinājumus, kas paātrinās pilnīgu izmešu izskaušanu.

Katra autovadītāja sapnis jau no pirmās dienas.
Tas neizgaisīs.

Autovadītāji ir kravas automašīnu nozares galvenie varoņi. Un Volvo FH konstrukcijas izstrādes mērķis vienmēr ir bijusi droša, ergonomiska un ērta darbavieta. Mēs zinām, ka mūsu jaunievedumi ir uzlabojuši autovadītāju ikdienu, un mēs esam gatavi piedāvāt vēl daudz jauna. Lai gan mēs tiecamies pilnveidot kravas automašīnu nozari, viens aspekts paliks nemainīgs – Volvo FH ir autovadītāja sapņu piepildījums.

Divi blakus sēdoši vīrieši

Volvo FH solījums klientiem

Pateicoties augstai veiktspējai, izcilai autovadītāja darba videi un rūpēm par drošību, Volvo FH ir kravas automašīna, kas palielina jūsu rentabilitāti. Inovācijas process ne mirkli neaprimst, un kravas automašīna aizvien tiek uzlabota.

 

Skatīt video
Autovadītājs savā Volvo FH

Kā Volvo FH iemīļoja autovadītāji

Autovadītāji jau 25 gadus dod priekšroku Volvo FH kravas automašīnām. Tāda bija sākotnējā iecere. Uzlabojumu izstrādes laikā koncentrējoties uz autovadītāju vajadzībām, iegūta kravas automašīna, kas ir daudz kas vairāk par darba vietu. Tas ir dzīvesveids.

Skatīt video
Senlaicīga fotogrāfija no rūpnīcas

Volvo FH stāsts

Inovācija neaprimst ne mirkli. 1993. gadā Volvo FH nonākšana tirgū neatgriezeniski mainīja satiksmi. Arī 25 gadus vēlāk Volvo FH kravas automašīnu nozarē joprojām ievieš jaunus standartus. Taču pirms panākumiem bija daudz smaga darba un grūtu lēmumu.

Skatīt video
Volvo FH šķērso tiltu

25 veidi, kā Volvo FH sekmē satiksmes drošību

Drošība vienmēr ir bijusi viena no Volvo Trucks pamatvērtībām. Pateicoties stingrajiem testiem un nepārtrauktiem uzlabojumiem, Volvo FH vēl aizvien ir viena no drošākajām kravas automašīnām pasaulē. Aplūkojiet šos 25 fotoattēlus, lai uzzinātu vairāk par Volvo FH drošības iezīmēm.

Lasīt vēl
Volvo FH sausā apvidū

25 vietas, ko Volvo FH var saukt par mājām

Volvo FH uzrāda vislabākos rezultātus vienā vietā: uz Zemes. Lietū un vējā vai saulē un sausumā. Intensīvā satiksmē vai dabas plašumos. Apskatiet šīs 25 vietas un to, kā Volvo FH tiek galā ar šiem izaicinājumiem.

Lasīt vēl
Volvo FH atklāšanai izvēlētajā sarkanajā krāsā

25 reizes, kad Volvo FH ieviesa pasaulē jaunievedumus

Volvo FH bija inovatīvs risinājums pirms 25 gadiem, kad to pirmoreiz laida tirgū, un tas ir inovatīvs arī mūsdienās. Apskatiet attēlus, kas ilustrē katru no 25 Volvo FH būtiskākajiem attīstības posmiem.

Lasīt vēl
Divi cilvēki garāžā blakus Volvo FH

Kravas automašīnu vadīšana kā dzīvesveids – kopā ar Volvo FH

Vācijā dibinātajam uzņēmumam Nord-Spedition ir ļoti svarīgi piesaistīt kravas pārvadājumu nozarei jaunus autovadītājus. Iepazīstieties ar Lauru un Beniju (Benny), diviem jaunajiem Nord-Spedition autovadītājiem.

Skatīt video
Pārvadājumu uzņēmuma Nordspedition ģimenes fotogrāfija

Ģimenes mantojuma radīšana – ar Volvo FH palīdzību

Nord-Spedition Ziemeļvācijā gūst panākumus ar Volvo FH. Skatieties, kā šis ģimenes uzņēmums pieņem pārvadājumus kā dzīvesveidu.

Skatīt video
Autovadītājiem patīk Volvo FH

Autovadītāji ir iecienījuši Volvo FH, un Volvo FH ciena autovadītājus

Volvo Trucks rūp autovadītāju vajadzības Un autovadītājiem patīk Volvo FH. Noskatieties Brazīlijas autovadītāja Giļermes neparasto kāzu videoklipu.

Skatīt video
Volvo FH uz tuksnešainas un ledainas ainavas fona

Volvo FH – pasaules kravas automašīna

Volvo FH ir optimizēts jūsu uzņēmējdarbībai. Neatkarīgi no tā, kur un ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums. Tie var būt arī svelmainie Saūda Arābijas tuksneši un Svalbāras arhipelāgs. Uzziniet vairāk par to, kādas ir Volvo FH priekšrocības, veicot uzņēmējdarbību un nodrošinot autovadītāju vajadzības šajos apgabalos. 

Lasīt vēl
Volvo FH Islandes ainavā

Volvo FH palīdz apsildīt Islandi

Ģeotermāls projekts, kas nodrošina apsildi. Volvo FH lieliski tiek galā ar jauno cauruļvadu pārvadāšanu un uzstādīšanu.

Lasīt vēl
Volvo FH jaunievedumi

Volvo FH attīstība

2018. gadā Volvo FH atzīmē pirmos 25 panākumu gadus. Lai varētu virzīt progresu, vienmēr ir jāatrodas soli priekšā konkurentiem. Šeit varat apskatīt dažus piemērus tam, kā Volvo Trucks sekmē progresa virzību.

Lasīt vēl
Atrodiet vietējo dīleri

Iepazīstiet tuvāk Volvo FH

Jautājiet. Atrodiet detaļu. Piesakieties uz servisu. Izveidojiet savu ideālo kravas automašīnu. 

Atrodiet vietējo izplatītāju