Trīs dzinēja jaudas varianti dažādiem braukšanas apstākļiem

Skaista āriene. Zvērs zem dzinēja pārsega.

Nepārspējamais D16K dzinējs atšķir Volvo FH16 no citām FH sērijas kravas automašīnām. Piedāvājam trīs dzinēja jaudas variantus: 550, 650 un 750 Zs un ar griezes momentu līdz 3500 Nm. Un visi dzinēji atbilst Euro 6 standartiem.

Plašāka informācija par mūsu dzinējiem
Numurēti Volvo FH16 konstrukcijas pilnveidojumi

Individuālāks dizains

Visām FH sērijas kravas automašīnām ir vienāds tēls, līnijas un aerodinamiski izliekumi. Volvo FH16 ārējās konstrukcijas detaļas ir uzlabotas. Un izcilas.

1. Aizmugures logs.
Aizmugures logu forma un nokrāsa akcentē dinamisko kabīnes dizainu.

2. Jaunā melnā krāsa.
Jaunais FH 16 tiek krāsots tumšā krāsā. Ļoti tumša. Bet zem šīs virskārtas ir paslēpts intriģējošs tonis. Mēs to dēvējam par mistisko fjordu. Jums tas ir jāredz.

3. Uzmanību piesaistoši sīkumi.
Izsmalcināti sīkumi piešķir individualitāti. Hromētais satīna pulējums izceļ priekšējo pakāpienu, dekoratīvo režģi, durvju rokturus un Volvo vareno emblēmu.

4. Liels režģis. 
Iespaidīgais, tumši sudrabotais režģis rada varenu iespaidu, braucot pa jebkuru ceļu. Spoguļi un saules sargs ir tikpat grezni.

Kabīnes salons

Pilnīgi jaunas ērtības

Izmeklēts dizains arī FH16 kabīnē.

Unikāla sēdekļu konstrukcija.
Īpatnējā autovadītāja sēdekļa īpašā forma un audums rada patiesi izsmalcinātu gaisotni kabīnē. Iespējams izvēlēties ādas vai kombinētu ādas un auduma tapsējumu. Volvo FH16 sēdekļa dizains un izmantotie materiāli ir ekskluzīvi.

Kraukļmelns stūres rats. 
Izgatavots no tumšas ādas ar kontrastējošām dzeltenām šuvēm, sader ar salona paneļiem – kraukļmelnais stūres rats ļauj izbaudīt vienmērīgas autovadīšanas sajūtu. Pieejams tikai Volvo FH16. 

Augstākā klase.
Kabīnes salonā ir izmantoti unikāli durvju paneļi, sienas paneļi, hromēti dekoratīvie rotājumi, aizkari, guļvietas matracis un papildu gaismas durvīs. Visi kopā tie rada greznu noskaņu kabīnē.

FH sērija

Volvo FH16 ir Volvo FH sērijas visjaudīgākā kravas automašīna. Taču tā ir daudz vairāk nekā tikai spēks. 100% darbspējas laiks. Lielāka autovadītāju produktivitāte. Nesalīdzināma degvielas efektivitāte.

Izpētiet jaunās Volvo FH sērijas visas galvenās iezīmes > 

Atrodiet vietējo dīleri

Izmēģiniet

Ja jūs interesē kāds no šiem piedāvājumiem, izmantojiet servisa centra meklēšanas iespēju un uzziniet, kur varat tos aplūkot savām acīm. Servisa centra pārstāvji ar prieku jums izrādīs kravas automašīnu.

Meklēt servisa centru