Plašāka informācija par Volvo FH kravas automašīnām paredzēto Zelta līgumu

100% darbspējas laiks garantēts

Unikāls dizains, izcila apkope un plašs atbalsta tīkls. Pievienojiet vēl mūsu telemātikas vārteju un Volvo Zelta līgumu – un jums būs nodrošināts 100% darbspējas laiks. Tas nozīmē, ka jūsu kravas automašīna vienmēr būs jūsu rīcībā, kad vien tā būs nepieciešama. Ja tā nebūs, mēs nodrošināsim jums citu kravas automašīnu vai finansiālu kompensāciju.

Paildziniet darbspējas laiku
telematics

TELEMĀTIKAS VĀRTEJA – JŪSU AUTOMAŠĪNAS TEHNISKAIS DARBINIEKS

Izmantojot šo gudro tehnoloģiju, servisos iespējams redzēt informāciju par dzinēju, nobraukumu un degvielas patēriņu. Tehniķi var redzēt arī traucējumu diagnostikas kodus un uzraudzīt būtiski svarīgo elementu stāvokli (bremžu kluči, sajūgs, akumulators utt.). Šāda uzraudzība samazinās neplānotas dīkstāves. Un servisā viss būs sagatavots jūsu kravas automašīnas uzņemšanai, tāpēc ceļu varēsiet turpināt iespējami drīz.

VAS On-Call – palīdzība situācijās, kad tā ir nepieciešama

Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs – tikai nospiediet pogu

Neplānota apstāšanās nepazīstamā apvidū? Nospiediet VAS zvanu centra pogu – un jūs savienos ar operatoru, kas ar jums sazināsies dzimtajā valodā (valoda tiek noteikta pēc digitālajā tahogrāfā ievietotās vadītāja kartes datiem). Operators zina precīzu jūsu atrašanās vietu, jūsu šasijas identifikācijas numuru un var tehniķim nosūtīt visus traucējumu diagnostikas kodus. Neuztraucieties, palīdzība jau tuvojas.

Plašāka informācija par VAS pogu
Drošība un ilgstošs darbspējas laiks bieži ir nešķirami jēdzieni

Mazāk negadījumu. Ilgāks darbspējas laiks

Drošība ir mūsu kaislība. Tā ir mūsu DNS daļa. Konstruējot jebkuru Volvo kravas automašīnu, drošība ir mūsu galvenais apsvērums. Jo mazāk negadījumu, jo vairāk laika jūsu kravas automašīna (un autovadītājs) pavadīs ceļā. FH ir mūsu drošākā Volvo kravas automašīna. Visos laikos. Tajā ir milzum daudz drošības funkciju, kas sargās gan kravas automašīnas, gan autovadītāja, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.

Pasaulē visdrošākā Volvo kravas automašīna
Atrodiet vietējo izplatītāju

Vai 100% darbspējas laiks izklausās labi?

Vietējais Volvo Trucks dīleris zina visu par darbspējas laika paildzināšanu. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam.

Atrodiet vietējo izplatītāju