Daudzpusīgi regulējams stūres rats un regulējama statne

Volvo dinamiskā stūrēšana

Stūrēšana. Pagriezieni. Pastāvīga pielāgošana. Veicamās kustības ir salīdzinoši nelielas, taču to nemitīga atkārtošana ietekmē cilvēka ķermeni. Kaklam, mugurai un pleciem ir liela slodze. Vai arī nav. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma atvieglos stūrēšanu – stūrēt var ar vienu pirkstu, ķermeņa nogurumu samazinot pat par 85%.

Volvo dinamiskā stūrēšana
I-Shift vadības svira

I-Shift

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi efektīva – nodrošina jaunus risinājumus pārvadājumu jomā. Nav smaga sajūga, nav jābīda svira, katra pārnesumu maiņa ir precīzi saskaņota. Tā arī ietaupa līdz 5% degvielas.

Pārslēdzieties uz I-Shift
I-Shift divsajūgu pārnesumkārba no dzinēja puses

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba

Veidota, iedvesmojoties no autosacīkšu pasaules, I-Shift divsajūgu pārnesumkārbas jaunā versija paver jaunas iespējas. Tā var izvēlēties nākamo pārnesumu, kad vēl aktivizēts
pašreizējais pārnesums. Pastāvīgas jaudas padeves dēļ ātrumu var uzņemt ātri un viegli un saglabāt to kalnainā apvidū, tādējādi uzlabojot produktivitāti.

Plašāka informācija par I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu
Work Remote tālvadības pults

Autovadītājam piemērota iekraušana

Ar elektroniski regulējamo, pneimatisko balstiekārtu kravas iekraušana ir ātrāka, vieglāka un drošāka. Tā atceras dažādu iekraušanas platformu augstumu. Tā notur šasiju horizontāli. Kravas automašīna ir nevainojami līdzsvarota. To papildina lietotajam ērta tālvadības pults – visas darbības var vadīt no kabīnes vai pārvietojoties ap kravas automašīnu.

Volvo FH Globetrotter XL kabīne, austrumu stils

Ideāla vide darbam un atpūtai

Jaunā kabīne ir augstāka. Tajā ir papildu kubikmetrs telpas. Turklāt ievietotas inovatīvas tehnoloģijas, piemēram, dzesētājs I-Park Cool, kas atpūtas brīžus padarīs tikpat klusus un ērtus kā darba laiku.

Volvo FH autovadītāja nodalījums

Dynafleet palielina produktivitāti

Vietas, kravas un līmeņi. Autovadīšanas ilgums Emisiju pārskati. Degvielas patēriņš. Dynafleet ziņo reāllaika datus par katru Jums piederošo kravas automašīnu, tā palīdzot palielināt produktivitāti un pieņemt ienesīgākus lēmumus.

Volvo FH dzinēja tuvplāns

Neticams vilcējspēks

D16 ir smagsvara transportlīdzekļu čempions tālo pārvadājumu segmentā. 750 ZS. Griezes moments 3550 Nm. 90% no tā uzreiz ir darba gatavībā. Dzinējs priecīgi pārvadā smagas kravas kalnainā apvidū. Ja vajadzīga jauda, lai uzlabotu produktivitāti, tas iepriecinās arī Jūs.

Atrodiet vietējo dīleri

Ražīgāks darbs

Aprunājieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri. Tā palīdzēs maksimāli izmantot katru jūdzi.

Atrodiet vietējo dīleri