Unikāla vadāmība

Jauna konstrukcija. struktūra Jauna stūrēšanas sistēma. Šasiju funkcijas, kas nosaka jaunas tendences kravas automašīnu nozarē. Izstrādājot jauno Volvo FH, mēs neaprobežojāmies tikai ar vadāmības uzlabošanu. Mēs to pārveidojām.

Izcila kontrole un mazāks saspringums, vadot kravas automašīnu, uzlabos jūsu efektivitāti. Un uzlabos jūsu drošību. Tāpēc apsēdieties, piesprādzējieties un baudiet kravas automašīnas vadīšanu, kas rada sportiskas izjūtas.

„Kravas automašīnas vadāmības īstais pārbaudījums ir tad, kad ceļa līkumā ar ātrumu 80 km/h jums pretim brauc cita kravas automašīna. Volvo FH to paveic bez grūtībām.”

Stefans Akselsons

vadītājs – vadāmība un braukšana, Volvo Trucks

Kombinēta neatkarīgās priekšējās balstiekārtas un Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmas izmantošana nodrošina izcilu stabilitāti, kontroli un manevrētspēju

Pasaulē pirmās funkcijas

Divas tehnoloģijas. Divi būtiski aspekti kravas automašīnu nozarē. Neatkarīgā priekšējā balstiekārta un Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma nodrošina stabilitāti un kontroli, braucot ar jebkuru ātrumu, un padara manevrēšanu tik vieglu, ka jūs to varat paveikt ar vienu pirkstu. Kopā šīs funkcijas rada pilnīgi jaunu smagās kravas automašīnas vadāmības līmeni.

Plašāka informācija par neatkarīgo priekšējo balstiekārtu
Uzlabotā šasijas balstiekārta un amortizatori braucienu padara līdzenāku

Viss ir optimizēts

Ja runa ir par vadāmību, sīkas izmaiņas var radīt būtiskus ieguvumus. Volvo FH mēs aprīkojām ar jaudīgākām un labāk izvietotām balstiekārtas atsperēm. Un mainījām amortizatoru leņķi, lai triecienus novirzītu no šasijas. Kopumā mūsu veiktā optimizācija uzlaboja sasveres amortizāciju par 100%. Tāpēc uz jebkura ceļa varēsiet braukt vienmērīgi, stabili un droši.

Plašāka informācija par citiem šasijas uzlabojumiem
Atrodiet vietējo dīleri

Nepaļaujieties tikai uz mūsu stāstījumu

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks dīleri un uz vietas izmēģiniet pasaules klases vadāmību.

Atrodiet vietējo izplatītāju