Video par to, kā darbojas Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma

Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmas darbības princips

Maksimāli jutīga stūrēšanas tehnoloģija

Mūsu patentētā tehnoloģija apvieno tradicionālo hidraulisko stūres pastiprinātāju un elektrisko motoru, kas nostiprināts pie stūres mehānisma. ECU (elektroniskā vadības ierīce) apstrādā datus, ko saņem no vairākiem sensoriem, un nosaka kravas automašīnas virzienu un autovadītāja nolūku. Elektromotors tiek darbināts 2000 reižu sekundē saskaņā ar maināma griezes momenta principu, lai izlīdzinātu netīšas stūres kustības un nodrošinātu papildu stūres sistēmas griezes momentu, kad tas vajadzīgs. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma tagad ir pieejama visās tiltu konfigurācijās, tostarp dubultā priekšējā tilta konfigurācijā.

Volvo FH un Volvo FH16 kravas automašīna uz ceļa

Viegla autovadīšana jebkurā ātrumā

Braucot ar lielu ātrumu, Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma uzturēs stabilitāti un gādās par nenovirzīšanos no kursa. Toties lēnas un rūpīgas manevrēšanas laikā tā papildinās stūrēšanas spēku neatkarīgi no kravas smaguma. Sacīdami, ka jauno Volvo FH var stūrēt ar vienu pirkstu, mēs to patiešām domājam nopietni.

Kravas automašīnu vadītājs brauc atpakaļgaitā, izmantojot Volvo dinamisko stūrēšanu

Atpakaļgaita. Tagad tikpat viegli kā turpgaita.

Mēs esam parūpējušies par to, lai bez piepūles atpakaļgaitā varētu vadīt pavisam piekrautu kravas automašīnu. Volvo dinamiskā stūrēšana nodrošinās pilnīgu precizitāti, gandrīz nemanāmu stūrēšanas spēku un automātiski atjaunos riteņu neitrālo stāvokli. Uzlabotā virziena noturība ļauj nenovirzoties atpakaļgaitā nobraukt vairāk nekā 100 metrus.

Volvo FH16 ar trīsasu tiltiem un piekabi

Taisnvirziena autovadīšana jebkuros apstākļos

Jālabo virziens, bremzējot uz mainīga seguma virsmas? Aizmirstiet par piepūli! Atsitieni, braucot pa bedrēm, ceļa grambām un joslu apzīmējumiem? Gandrīz nemanāmi. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma izlīdzinās pat spēcīga sānvēja radītas svārstības. Tāpēc stūres ratu turiet brīvāk – kravas automašīna nemainīs virzienu, ja vien to nevēlēsieties.

Volvo FH ar piekabi uz ceļa

Pasaules klases vadāmība

Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma veido tikai daļu no stāsta...

Plašāka informācija par neatkarīgo priekšējo balstiekārtu
Atrodiet vietējo servisa centru

Vēlaties izmēģināt dinamisko autovadīšanu?

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo servisa centru un uz vietas izmēģiniet visu laiku visvieglāko braucienu.

Meklēt servisa centru