Tā kā kravas automašīnai jau ir informācija par gaidāmo ceļa slīpumu, dzinējs un I-Shift pārnesumkārba tiek pārvaldīta tā, lai visefektīvāk izmantotu transportlīdzekļa kinētisko enerģiju, taupītu degvielu un samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

Anderss Eriksons (Anders Eriksson)

I-See izstrādātājs, Volvo Trucks

Video par to, kā darbojas I-See

I-See ietaupījums

Uzziniet, kādus ietaupījumus jums nodrošinātu I-See.

Darbības princips

Tuvojoties pakalnam, kravas automašīna automātiski no kopējās datubāzes lejupielādē ceļa topogrāfiskos parametrus. Pēc tam informācija tiek likta lietā sešpakāpju procesā, lai maksimāli izmantotu kravas automašīnas kinētisko enerģiju un par 5% samazinātu degvielas patēriņu.

Prasmīgi autobraucēji šādu metodi izmanto jau tagad. Tomēr, ja sēžat pie stūres astoņas stundas, iespējams, ka ne vienmēr rīkosieties atbilstoši. Braucot lejup pa nogāzēm, funkcija I-See palīdz pievērsties citiem autovadīšanas aspektiem.

 I-See savienojums ar mākoni

Pastāvīgs savienojums ar mākoni

Brauciena gaitā I-See izmanto GPRS 3G tehnoloģiju, lai lejupielādētu informāciju par pakalniem izvēlētajā brauciena maršrutā. Ja tuvojaties pakalnam, kas nav datubāzē (vai I-See operatīvajā atmiņā), I-See reģistrē informāciju par pakalnu, pēc tam augšupielādē to datubāzē, lai tā būtu pieejama nākamajam I-See lietotājam. Izmantojot šīs kopējās zināšanas, iespējams palielināt degvielas ekonomiju – arī jaunā maršrutā.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai arī Jūs vēlaties ietaupīt?

Lai izpētītu visas mūsu degvielas taupīšanas funkcijas un pakalpojumus, apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru.

Meklēt servisa centru