Tālo pārvadājumu un degvielas ekonomijas programmatūras paketes fotouzņēmums

Tālo pārvadājumu transportlīdzekļa degvielas komplekts

• I-See ar I-Cruise funkciju
• dzinēja izslēgšana brīvgaitā
• 24 V, 150 A maiņstrāvas ģenerators
• ar sajūgu ieslēdzams divcilindru gaisa kompresors gaisa kompresors (900 l/min)

I-See. Tālredzīgs otrais pilots
I-See saglabā atmiņā datus par iepriekšējo maršrutu ceļiem. Braucot pa zināmu ceļu, tā koriģē pārnesumu pārslēgšanu un ātrumu, lai maksimāli izmantotu kravas automašīnas inerci, tādā veidā panākot nozīmīgu degvielas ekonomiju.

Dzinēja izslēgšana brīvgaitā. Ietaupīta degviela, kad kravas automašīna nebrauc
Atjautīga funkcija, kas ļauj ietaupīt degvielu, automātiski izslēdzot dzinēju, ja tas divarpus minūtes ir darbojies tukšgaitā.

24 V, 150 A maiņstrāvas ģenerators. Lielāka jauda ar mazāku degvielas patēriņu
Šis energoefektīvais maiņstrāvas ģenerators uzlādē akumulatorus, dzinējam patērējot mazāk degvielas. Tā ir īpaši noderīgi, ja tiek patērēts daudz jaudas, piemēram, ja jūs naktīs guļat kabīnē.

Ar sajūgu ieslēdzams kompresors
Ja gaisa kompresoru darbināt nav vajadzīgs, tas ar sajūgu tiek automātiski izslēgts, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.

Uzziniet vairāk par I-See
Tālo pārvadājumu, degvielas ekonomijas un I-See programmatūras paketes fotouzņēmums

Tālo pārvadājumu degvielas pakalpojumu komplekts

• Degvielas informācija
• Dynafleet: Degviela un apkārtējā vide
• Autovadītāju apmācība: Efektīva autovadīšana

Degvielas informācija
Jums būs iespēja konsultēties ar mūsu degvielas patēriņa uzraudzības padomniekiem, kas ir degvielas patēriņa samazināšanas speciālisti. Katru mēnesi viņi jums nosūtīs pilnvērtīgus degvielas patēriņa pārskatus ar individuāliem ieteikumiem efektivitātes uzlabošanai. Vairāk padomu varat saņemt mūsu palīdzības dienestā, vai piesakieties vietnē, lai skatītu vairāk padomu un ideju.

Dynafleet Degviela un apkārtējā vide
Autoparka pārvaldības sistēma ļauj reāllaikā pārraudzīt degvielas patēriņu, izmantojot viegli saprotamu tīmekļa saskarni. Analizēt tendences un noskaidrot sfēras, kur nepieciešami uzlabojumi, izmantojot pārskatus par degvielas izlietojumu, autovadītāju aktivitātēm un videi radīto kaitējumu.

Autovadītāju apmācība: efektīva autovadīšana
Lietpratīgi autovadītāji spēj būtiski samazināt degvielas patēriņu. Efektīvas autovadīšanas kursos autovadītāji var apgūt, kā vadīt kravas automašīnu efektīvi un maksimāli palielināt degvielas ietaupījumus.

Plašāka informācija par Dynafleet sniegtajām priekšrocībām
Atrodiet vietējo servisa centru

Uzlabojiet degvielas izmantošanu

Volvo Trucks vietējais servisa centrs rūpīgi iepazīstinās ar katru degvielas taupīšanas posmu. Apmeklējiet vai piezvaniet tam

Meklēt servisa centru