Autovadītāju atsauksmes par kabīnes salonu

Dāvana kravas automašīnu vadītājiem.

Katra sastāvdaļa, katra vieta rūpīgi konstruēta, lai uzlabotu komfortu autovadītājam: no brīža, kad viņš apsēžas pie stūres, līdz brīdim, kad pēc veselīga miega pamostas guļvietā.
Volvo FH kabīnes salona glabāšanas nodalījumi

Viens papildu kubikmetrs telpas

Kabīnes taisnās priekšējās A formas statnes, pazeminātais dzinēja pārsegs un paaugstinātais jumts palielina kabīnes ietilpību par papildu kubikmetru. Labas ziņas arī gara auguma autovadītājiem – kabīnes augstums no grīdas līdz griestiem ir 220 centimetri.

Vai vēlaties skatīt plašāku informāciju? Skatiet kabīņu specifikācijas

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Tagad ir papildu 300 litri glabāšanai. Ietilpīgās glabātavas priekšā, zem guļvietas un ārējais glabāšanas nodalījums aizmugurē ir pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām. Vēl ir arī ļoti daudz gudri izvietotu nodalījumu mazākiem priekšmetiem.

Guļvieta Volvo FH kabīnē

Plašāka, ērtāka gulta

Apakšējā guļvieta galvgalī ir par 40 milimetriem platāka, bet vidusdaļā – par 55 milimetriem. Varat pat izvēlēties manuāli vai elektroniski regulējamu guļvietu, ko var iestatīt 55 grādu slīpumā – lielisks risinājums atpūšoties, lasot vai skatoties televīziju.

Iebūvētais kabīnes dzesētājs I-ParkCool

Iebūvēts dzesētājs izmantošanai stāvēšanas laikā

Iespaidīga dzesēšanas spēja, nesamazinot kabīnes ietilpību vai aerodinamiskās īpašības. I-ParkCool ir iebūvēts dzesētājs, kas naktī stāvēšanas laikā regulēs temperatūru un ietaupīs degvielu dienā.

Uzziniet vairāk par I-ParkCool
Volvo FH kabīnes salona žāvēšanas statīvs

Statīvs ar elektrisko žāvētāju

Statīvu ar elektrisko žāvētāju novietojot uz apakšējās guļvietas vai pie kabīnes sienas, ātri izžāvēsiet drēbes, dvieļus un apavus. Tas ir arī energoefektīvs, kluss un viegli glabājams.

Jaunā Volvo FH kabīnes salona skats

Gudra un ērta stūrēšana

Visos virzienos regulējamais stūres rats, kura slīpumu var iestatīt 20° diapazonā, atvieglos autovadīšanu. To ērti regulēt ar pedāli un aizbīdīt, iekāpjot kabīnē vai izkāpjot no tās.

Šajā klasē izcilākais sēdeklis

Sēdeklim ir pasaules klasei atbilstīgs regulēšanas diapazons. To var pabīdīt uz priekšu vai atpakaļ par 24 centimetriem, kā arī augšup un lejup par 10 centimetriem. Arī jaunā forma nodrošina izcilu atbalstu sānos, kā arī labāku atbalstu cilvēkiem, kuriem ir garākas kājas.

Volvo FH mērierīču panelis

ECC ar gaisa kvalitātes sensoriem

Elektroniskajai klimata kontroles sistēmai ir pilnveidotas ventilācijas atveres un daudzi sensori un filtri, kas attīra gaisu, pirms Jūs to ieelpojat. Tā tiek nodrošināta nepārspējama gaisa kvalitāte, intensīvāka logu atkausēšana un darba vide bez caurvēja.

Sistēma pakalpojumiem un Infotainment

Sistēma pakalpojumiem un Infotainment

Vienkārši lietojama navigācija, Dynafleet, uzlabota komunikācija un kvalitatīva audio izklaide. Volvo Trucks iebūvētā pakalpojumu un Infotainment sistēma apvieno visas šīs funkcijas vienā saskarnē – 7 collu skārienekrānā. To var vadīt manuāli, ar balss komandām vai stūres rata pogām.

Mainiet uzskatus par savu pieredzi kabīnē.

Vienkārši izmantojama

Vienkārši izmantojama

Padariet savu pakalpojumu un Infotainment vadību vienkāršāku. Sajūtiet priekšrocības: labāki, drošāki autovadīšanas apstākļi, vienkāršāka navigācija un efektīvāka autoparka pārvaldība.

Šī sistēma apvieno kabīnes audio un izklaides bloku ar Dynafleet un navigācijas funkcijām.

Pakalpojumi un Infotainment ir integrēti un tādējādi viegli vadāmi. Pieskarieties ekrānam, nospiediet stūres rata pogas vai izmantojiet balsi. Kā ērtāk.

Volvo FH jumta lūka

Drošība – pilnīga dienas gaismas izmantošana

Tonēta stikla jumta lūka ne vien papildina plašuma, gaismas un gaisa sajūtu kabīnē, bet rada papildu glābšanās ceļu. Tai ir arī saulessargs, moskītu tīkls un elektroniskās vadības iespēja.

Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Atrodiet vietējo servisa centru