„Šī konstrukcija ir dāvana kravas automašīnu vadītājiem visā pasaulē!”

Rikards Orells

Volvo Trucks Dizaina nodaļas vadītājs

Video par Volvo FH kabīnes konstrukciju

Volvo FH konstruēšana

Ideālā darba vieta

Mēs esam no jauna izgudrojuši Globetrotter kabīni. Nepārspējamas ērtības kabīnes iekšienē. Pirmklasīga drošība pret triecieniem no ārpuses. Kā arī lielisks vizuālais dizains, kas pamanāms uz ceļa

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Atrodiet vietējo servisa centru

Apskatiet to. Pieskarieties. Izmēģiniet

Mūsu servisa centrs var Jums izrādīt Volvo FH. Uzziniet atbildes uz jautājumiem par tās unikālo konstrukciju un lieliskajām iezīmēm.

Atrodiet tuvāko servisa centru