VT

Izcilā šasija

Nevienas citas kravas automašīnas šasija nelīdzinās Volvo FH šasijai. Tā ir pirmā šasija pasaulē ar neatkarīgu priekšējo balstiekārtu un Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmu. Šīs iezīmes padara to par precīzu taisnvirziena ierīci. Pagriezienos – vieglai automašīnai līdzīga vadāmība. Un nepārspējama, kad vajadzīga kontrole.

Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma ir pieejama arī kravas automašīnām ar priekšējiem dubulttiltiem – ievērojami samazinot autovadītāja kakla, muguras un plecu spriedzi. Lai paaugstinātu Jūsu darba ražīgumu un fleksibilitāti, mēs esam palielinājuši divkāršo priekšējo tiltu priekšējās balstiekārtas kravnesību no 18 līdz 20 tonnām. Ja nepieciešams maksimālais klīrenss, GRAS-G2 pneimatiskā balstiekārta tagad pieejama arī Volvo FH sērijā.

Plašāka informācija par vadāmību
Volvo FH šasija – vieglāka nekā jebkad agrāk

Mazāk ir vairāk

Vairākumam kravas automašīnu svars tiek palielināts, lai izpildītu Euro 6 prasības. Bet Volvo FH tā nav. Mēs esam optimizējuši vairākas standarta aprīkojuma sastāvdaļas un padarījuši kravas automašīnu vieglāku. Piemēram, standarta 4 × 2 tālo pārvadājumu vilcējs tagad ir par 100 kilogramiem vieglāks nekā Euro 5 versijas priekšgājējs.

Volvo šasijām tagad pieejama tandēma tilta pacelšanas funkcija

Tandēma tilta pacelšana.

Tagad Volvo FH ir pieejams ar tandēma tilta pacelšanas funkciju – jaunu un unikālu iespēju, kas ļauj atslēgt aizmugurējos dzenošos tiltus un tos pacelt, kad automašīna nav piekrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu un samazina degvielas patēriņu.

Plašāka informācija par tandēma tilta pacelšanu
Piecu tiltu kravas automašīnu iespējams sagatavot jau rūpnīcā

Piecu tiltu kravas automašīna – tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Kravas automašīna tiks piegādāta ātrāk. Bez papildu maksas par pārveidošanu. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Plašāka informācija par 10 × 4 kravas automašīnu konfigurāciju
Virsbūves uzstādīšanas iespējas ļauj Volvo FH pārveidot jebkura lietojuma vajadzībām

Vairāk iespēju. Ātrāka izgatavošana

Plašās specifikāciju dažādības dēļ Volvo FH ātri un viegli var pielāgot jebkuram izmantošanas mērķim – arī nomaināmo kravas konteineru pārvadāšanai. Jaunais elektroniskais virsbūvju montāžas modulis atvieglo darbu, jo virsbūves uzstādītāja norādījumos tiešsaistē iespējams piekļūt tehniskajiem rasējumiem un elektroshēmām.

Skatiet Volvo virsbūvju uzstādītāju norādījumus

Jaunās šasijas konstrukcija.

Jaunās šasijas konstrukcija.

Vilcēja šasija

1. Akumulatoru kārba (BBOX-L):
novietota par 300 mm tālāk nekā iepriekšējam modelim, tāpēc var ietilpināt par 100–120 litriem degvielas vairāk.

2. Akumulatoru kārba (BBOX-EF):
iespējams novietot šasijas aizmugurē starp šasijas rāmjiem.

3. AdBlue tvertne
To iespējams nostiprināt virs rāmja aiz kabīnes, palielinot degvielas tvertnes ietilpību (ADTP-BC).

4. Saspiestā gaisa modulators (APM)
Modulatoru nostiprina starp šasijas rāmjiem, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam, piemēram, degvielas tvertnēm.

Kravas automašīnas šasija

Kravas automašīnas šasijas

1. Brīva vieta pie rāmja
Šasijas paketē iekļautās ierīces iespējams nostiprināt aizmugurējā daļā, atbrīvojot vietu ceļamkrāna atbalstiem vai citam aprīkojumam. (FAA10 – apm. 500 milimetri; FAA20 – apm. 600 milimetri).

2. Urbumu rinda virsbūves nostiprināšanai
Augšējā urbumu rinda ir paredzēta virsbūves nostiprināšanai. Visiem balstiem ir izvirzījums un 8 milimetru starplika. Nav izmantotas kniedes.

3. Celtņa piestiprināšana:
celtņa balsta plāksnes pie šasijas iespējams piestiprināt jau rūpnīcā.

4. Aizmugurējā pneimobalstiekārta un īsā pārkare Pārveidotais pirms tilta nostiprinātais šķērssvārstību stabilizators ļauj saīsināt aizmugurējo pārkari – tas ir noderīgi transportlīdzekļiem, ko izmanto būvniecībā, asfalta klāšanas tehnikas novietošanai un nomaināmām virsbūvēm.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai Jums tas patīk? Izmēģiniet

Tikai, sēžot pie stūres, iespējams patiešām izmēģināt mūsu jaunās, dinamiskās šasijas. Vietējam Volvo Trucks servisa centram ir atslēgas.

Meklēt servisa centru