Volvo FE kravas automašīna ir attālināti savienota ar Volvo servisu

Volvo Zelta līgums

Volvo FE komplektā ar Zelta servisa līgumu. Tas nozīmē, ka, izvēloties šo līgumu, svarīgākās Jūsu kravas automašīnas sistēmas tiks attāli uzraudzītas un savienotas ar Jūsu Volvo servisa centru. Tāpēc Jūsu kravas automašīna uz tehnisko apkopi tiks izsaukta tikai tad, kad tas patiešām būs vajadzīgs. Mazākas problēmas iespējams noteikt laikus – pirms tās kļuvušas par lielām. Tehnisko apkopi un remontu var veikt plānotās dīkstāves brīdī. Tāpēc Jūsu kravas automašīna servisā būs īsāku laiku, toties vairāk laika pavadīs ceļā.

Plašāka informācija par mūsu Volvo servisa līgumiem
Volvo FE un Volvo Action Service pakalpojums

Volvo palīdzības dienesta (VAS) pakalpojumi,

Neplānota apstāšanās nepazīstamā apvidū? Piezvanot uz Volvo palīdzības dienesta (Volvo Action Service - VAS) tālruņa numuru, dažās sekundēs tiks izveidots savienojums ar koordinatoru. Un jebkurā laikā, jebkurā dienā, jebkurā vietā piemēroti tehniķi ar piemērotiem instrumentiem tūlīt dosies ceļā.

Volvo FE novatoriskais drošības aprīkojums

Mazāk negadījumu. Ilgāka darbspēja.

Drošība ir mūsu kaislība. Tā ir mūsu DNS daļa. Konstruējot jebkuru Volvo kravas automašīnu, drošība ir mūsu galvenais apsvērums. Jo mazāk negadījumu, jo vairāk laika Jūsu kravas automašīna pavadīs ceļā. Volvo FE inovatīvais drošības aprīkojums sargās gan kravas automašīnas, gan autovadītāja, gan citu satiksmes dalībnieku drošību.

Dzīvību sargājošas drošības funkcijas
Atrodiet vietējo servisa centru

Vai vēlaties paildzināt darbspējas laiku?

Vietējais Volvo Trucks servisa centra pārstāvis zina visu par darbspējas laika paildzināšanu. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam.

Meklēt servisa centru