Kabīņu izmēri

Dienas kabīne

Dienas kabīne ar ērtu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 1600 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Komforta kabīne

Komforta kabīnē ir vairāk brīvas vietas, ko var izmantot, lai ierīkotu gultu vienai personai vai nelielu biroju ar papildu glabāšanas nodalījumiem. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2000 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Guļamkabīne

Guļamkabīne ar vienu gultu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2200 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Zemās grīdas kabīne

Zemās grīdas kabīnes automašīna ar zemu pakāpienu un telpu vismaz trim sēdekļiem ar drošības jostu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2200 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Kabīņu iezīmes

Kabīnes balstiekārta
Mehāniskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: spirālatspere un trieciena amortizators. Pneimatiskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: gaisa spilveni.

Autovadītāja sēdeklis
Trīs dažādi ērtību līmeņi: komforta, standarta un ekonomiskais. Visās komplektācijās sēdeklim ir atzveltne, iespēja regulēt garumu, augstumu un slīpumu un ir iestrādāti galvas atbalsti.

Pasažiera sēdeklis
Pieejami trīs dažādi ērtību līmeņi: standarta, ekonomiskais un parastais.

Kabīnes krāsas
Pieejami 300 krāsu toņi. Papildus var pasūtīt arī citus krāsu toņus, izmantojot klienta pielāgojumu iespēju.

Stūres rats
Stūres rata diametrs ir no 460 milimetriem līdz 500 milimetriem atbilstīgi kravas automašīnas konfigurācijai, un to var pneimatiski noregulēt Jums ērtākajā pozīcijā.

Jumta lūka
Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku ar 50 mm platu atveri. Iespējams pasūtīt stikla vai metāla jumta lūku. To iespējams darbināt manuāli vai elektroniski.

Kabīnes sildītājs
Pieejami divi kabīnes sildītāja sistēmas varianti: tikai manuāli vadāms sildītājs vai manuāli vadāms sildītājs un gaisa kondicionētājs. Kā papildaprīkojums pieejama arī 2 kW stāvvietas kabīnes sildīšanas sistēma.

Iekšējie glabāšanas nodalījumi
Kabīnē ir daudz praktisku un viegli pieejamu nodalījumu dokumentu un personīgo piederumu glabāšanai. Virs priekšējā stikla iekārtoti divi glabāšanas nodalījumi, kā arī četri nodalījumi ar DIN spraudņiem. Papildus iespējams ierīkot dažādus glabāšanas un izvelkamos nodalījumus, paliktni rakstīšanai un āķus apģērba pakāršanai.

Signālierīces
Var izvēlēties divas papildu skaņas signālierīces – elektrisko vai pneimatisko. Pneimatiskās signālierīces ir divas, un tās novietotas uz kabīnes jumta; elektriskā signālierīce ir ierīkota zem priekšējā pārsega.

Gulta
Ir pieejama viendaļīga vai divdaļīga gulta, un tā var būt attiecīgi 580 milimetrus vai 780 milimetrus plata. Papildus iespējams izvēlēties gultas aizsargstieni.

Zemās grīdas kabīne
Jaunajā zemās grīdas Volvo FE ir ērti iekāpt, jo tas aprīkots ar durvīm, kuras iespējams atvērt līdz pat 90 grādu lielā leņķī; tajā ir līdzena kabīnes grīda, un, protams, tā kā tas ir Volvo – drošība ir augstākajā līmenī.

Lejupielādēt

Kabīņu specifikācijas

Lejupielādēt visas kabīņu specifikācijas PDF formātā. Lejupielādēt(PDF, 2.1 MB)
Atrodiet vietējo servisa centru

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.

Meklēt servisa centru