I-Shift uzlabo produktivitāti

I-Shift – mūsu visu laiku viedākā pārnesumkārba

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi efektīva – nodrošina jaunus risinājumus pārvadājumu jomā. Autovadītājiem tā patīk, jo tai nav smaga sajūga, nav jābīda svira un katra pārnesumu maiņa ir precīzi saskaņota. Tā palīdz ietaupīt pat 5% degvielas, tāpēc tā patīk arī pārvadātājiem.

Volvo FE kabīne – veidota ērtībai un produktivitātei

Ideāla vide darbam un atpūtai

Viss šajā kravas automašīnā konstruēts tā, lai ceļā palielinātu produktivitāti: no brīža, kad iekāpjat Volvo FE (izmantojot mūsu optimizēto kāpsli), līdz brīdim, kad pabeidzat darbu. Un dienas beigās jūtaties labi.

Aplūkojiet kabīni no iekšpuses
Volvo FE darbina D8K dzinējs.

Lielāka jauda

Ar 350 Zs jaudu un D8K dzinēju Volvo FE ir spējīgāks nekā jebkad iepriekš. Tāpēc autovadītājs īsākā laikā var paveikt vairāk. Lielāka jauda ražīgākam darbam.

 

Apskatiet spēka pārvada specifikācijas
Aizmugurējā tilta 9 tonnu slodze palielina kravnesību.

Par vienu tonnu vairāk uz priekšējā tilta.

Ar jauno priekšējo tiltu tilta slodzi var palielināt līdz 9 tonnām – par vienu tonnu vairāk nekā iepriekš. Tas nozīmē lielāku kravnesību vai vairāk iespēju uzņemties dažādus uzdevumus. Un palielināt produktivitāti.

Aplūkojiet šasijas specifikācijas
Dynafleet palielina produktivitāti

Dynafleet – palieliniet savu produktivitāti

Vietas, kravas un līmeņi. Autovadīšanas ilgums Emisiju pārskati. Degvielas patēriņš. Dynafleet ziņo reāllaika datus par katru Jums piederošo kravas automašīnu, tā palīdzot palielināt produktivitāti un pieņemt ienesīgākus lēmumus.

Atrodiet vietējo servisa centru

Ražīgāks darbs

Aprunājieties ar Volvo Trucks vietējā servisa centra pārstāvi. Viņš precīzi zinās, kā Jūsu darbu un Jūsu uzņēmējdarbību padarīt maksimāli ienesīgu.

Meklēt servisa centru