Volvo FE jaunie efektīva degvielas patēriņa dzinēji

Dzinējs pilsētai

Volvo FE kravas automašīnas dzinējiem ir jauna konstrukcija. Efektīvs degvielas patēriņš, plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas uzrāviens (pat ar mazu apgriezienu skaitu) nodrošina ātru reakciju, lielu vidējo ātrumu un lielisku vadāmību. Lai pārvietošanās pilsētā būtu efektīvāka un pārvadājumi iekļautos Jūsu grafikā.

Plašāka informācija par mūsu D8K dzinēju
I-Shift ekonomiskā pārnesumkārba

I-Shift – vienkārša, uzticama un ārkārtīgi ekonomiska

Pirmo reizi Volvo FE modelis ir aprīkots ar I-Shift. Tā panāk maksimālo veiktspēju un efektivitāti, uzraugot un izmantojot informāciju par transportlīdzekļa masu, ceļa slīpumu, ātrumu un paātrinājumu, – un tādējādi tiek ietaupīta degviela. Pamata programmatūra ir vienkārši pielāgojama noteiktām prasībām, pievienojot divus papildu komplektus – Piegāde un būvniecība vai Degvielas ekonomija.

Plašāka informācija par I-Shift
Piesakieties pakalpojumam Degvielas informācija un konsultējieties ar savu personisko degvielas padomnieku

Degvielas informācija – pastāvīga ietaupījuma palielināšana

Turpiniet sasniegt savus degvielas ekonomijas mērķus. Un vērojiet, kā, palielinoties ietaupījumam, pieaug darba efektivitāte. Piesakieties mūsu pakalpojuma Degvielas informācija saņemšanai, un Jūs iegūstiet personisko degvielas padomnieku. Regulāra analīze, speciālista ieteikumi un pieejamais atbalsts palīdzēs Jums īsā laikā ietaupīt degvielu un palielināt ietaupījumu ar katru gadu.

Cik daudz Jums varētu palīdzēt ietaupīt pakalpojums Degvielas informācija?
VT

Atklājiet informācijas nozīmi

Dynafleet kopā ar autovadītāju prasmju pilnveidošanu ļauj ietaupīt līdz pat 7% degvielas.

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu viedo autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Iepazīstiet Dynafleet >

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Volvo autovadītāju apmācība >

Atrodiet vietējo servisa centru

Sāciet no pareizās vietas

Degvielas ekonomija sākas jau starta brīdī. Jūsu Volvo Trucks servisa centra pārstāvis ir degvielas ekonomijas speciālists. Kāpēc gan nepajautāt viņam?

Meklēt servisa centru