Pārveidotais Volvo FE sēdeklis tagad ir vēl drošāks

Atbalstieties sēdeklī. Piesprādzējieties. Brauciet droši.

Pastiprinātā sēdekļa konstrukcija un grīdas stiprinājums negadījuma brīdī ierobežo kustību uz priekšu. Jaunas konstrukcijas kakla balsts negadījuma brīdī notur un pasargā kaklu. Sēdekļos iestrādātās drošības jostas trieciena brīdī nodrošina pirmklasīgu aizsardzību. Tā kā Jūsu drošība ir garantēta, tad Jums atliek tikai izvēlēties drošības jostas krāsu: melnu vai uzreiz pamanāmo sarkano?

Volvo FE aizmugures drošības konstrukcijas

Jūsu un citu cilvēku aizsardzība

Mūsu priekšējā un aizmugures drošības sistēma paredzēta tam, lai frontālo sadursmju gadījumā novērstu vieglo automašīnu pakļūšanu zem kravas automašīnas, tā samazinot pasažieru ievainošanas iespējamību. Elektroniskā stabilitātes sistēma ievērojami samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni.

Plašāka informācija par drošības sistēmām
Vislabākās iespējas visu redzēt un būt pamanāmam

Uzlabota redzamība

Izpētiet, ko Jūs redzat elektroniski regulējamajos ārējos spoguļos. Kļūstiet pamanāms citiem ar jaunajiem dienas gaitas lukturiem. Papildu sānu logi paplašinās redzamību šaurās vietās. Izvēlieties papildu atpakaļskata spoguli un uzraugiet kravu.

Volvo FE trīsdaļīgais buferis

Trīsdaļīgs buferis

Tērauda stūri nodrošina lielisku bufera trieciennoturību, tā samazinot bojājumu risku un remonta izmaksas. Turklāt sadursmes gadījumā atsevišķās daļas ierobežo trieciena spēku, tāpēc Jums būs jānomaina tikai bojātie posmi.

Volvo FE ar uzlabotu tālvadības signalizācijas sistēmu

Droša sistēma

Uzlabota tālvadības signalizācijas sistēma aizsargās Volvo FE pret ielaušanos. Tā precīzi iedarbosies, kad nevēlami viesi mēģinās atvērt durvis vai kā citādi bojāt transportlīdzekli; tāpēc Jūsu sirds būs mierīga, kad nebūsiet kravas automašīnas tuvumā.

Pārlūkojiet papildus pieejamo Volvo drošības aprīkojumu

Drošības papildaprīkojums

Vajadzīga atstarojošā veste? Pārnēsājami brīdināšanas lukturi? Savam Volvo varat izvēlēties jebkuru vajadzīgo drošības papildaprīkojumu.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai esat gatavs atjaunināt drošības aprīkojumu?

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks servisa centru. Mēs Jums demonstrēsim pasaules klases drošības aprīkojumu kabīnē.

Meklēt servisa centru