I-Shift samazina nogurumu, tāpēc uzmanību varat veltīt ceļam un apkārtējai satiksmei.

Vienkārši brauciet!

Ar I-Shift autovadīšana ir drošāka un daudz ērtāka. Nav smaga sajūga pedāļa. Nav jābīda svira. Un katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota. Šī vienkārši lietojamā sistēma samazina nogurumu, tāpēc uzmanību varat veltīt ceļam un apkārtējai satiksmei. Ja vēlaties pārslēgt pārnesumu ar roku, izmantojot pogu uz vadības sviras, varēsiet pilnīgi kontrolēt katru pārnesumu.

I-Shift var ietaupīt līdz 5% degvielas

Mazākas degvielas izmaksas

I-Shift ir izstrādāta, lai ietaupītu līdz pat 5% degvielas. Tai ir ievērojami mazāki iekšējie enerģijas zudumi nekā manuālajās pārnesumkārbās. Taču elektronika to patiešām padara īpašu. Izvēloties ekonomisko darbības režīmu, pārnesumi tiek pārslēgti tā, lai nodrošinātu dzinēja darbību ar tādiem apgriezieniem, kad degmaisījums sadeg visefektīvāk.

I-Shift sazinās ar dzinēju

Darbības princips

I-Shift kārbas korpusa iekšienē paslēpta vecmodīga mehāniskā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem – tāpēc iespējams izveidot kompaktu uzbūvi un panākt nelielu iekšējo zudumu. Tomēr brīnumu rada elektroniskās vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Novērtējot informāciju par transportlīdzekļa ātrumu, svaru, ceļa kategoriju, nepieciešamo griezes momentu, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstīgāko pārnesumu. Sistēma arī nepārtraukti sazinās ar dzinēja vadības bloku, kas attiecīgi maina apgriezienus un dzinēja bremzes efektivitāti, tā nodrošinot maksimālu veiktspēju.

I-Shift programmatūru komplekti jebkura veida pārvadājumiem

I-Shift pārnesumkārba

I-Shift programmatūras komplektus var pielāgot, lai tie atbilstu tieši Jūsu prasībām. Tātad, ja vajadzīga pārnesumkārba piegādes, būvniecības vai tālo pārvadājumu darbībām, iespējams iegūt tieši Jums piemērotāko komplektu.

Atrodiet vietējo servisa centru

Pārnesumu izvēlieties gudri

Vai vēlaties izmēģināt I-Shift? Sazinieties ar vietējo Volvo Trucks servisa centru – mēs Jums ar prieku iedosim atslēgas.

Meklēt servisa centru