Volvo FE – Volvo saimes loceklis

Saimes loceklis

Nolaidenais, noapaļotais aerodinamiskais dizains. Skaidri saredzamās līnijas un grafiskās zīmes. Zīmolam atbilstīgi V veida lukturi. Lai gan Volvo FE kravas automašīna ir mazāka, tā ir arī izturīgāka un vieglāka – tās ir divas ļoti noderīgas iezīmes, braucot pa piepilsētām. Iepazīstiet pilnībā ekipēto Volvo saimes locekli.

Volvo FE jaunais izskats

Atšķirības zīme

Volvo FE jaunā dizaina iezīme – Volvo raksturīgā emblēma no režģa tagad ir pacelta jaunā, redzamākā vietā. Tāpēc vējstikls vizuāli šķiet lielāks, un izskatās, ka autovadītājs ir tuvāk ielai un kravas automašīna intensīvā satiksmes plūsmā ir mazāk biedējoša.  

Jaunā Volvo FE kabīne samazina gaisa pretestību

Lai plūst gaiss

Volvo FE nedaudz noapaļotā aerodinamiskā konstrukcija mazina gaisa pretestību, tādējādi uzlabojot vadāmību un samazinot degvielas patēriņu. Priekšējais režģis ar īpatnējo bišu šūnu rakstu uzlabo gaisa plūsmu, kas palīdz dzesēt dzinēju un labāk neitralizēt atgāzes.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Atrodiet vietējo servisa centru

Apstājieties un aplūkojiet

Iepazīstiet, kāpēc Volvo FE ir visizskatīgākā piegādes kravas automašīna uz ceļa. Apmeklējiet Volvo Trucks vietējo servisa centru.

Meklēt servisa centru