Volvo FE šasija – vieglai virsbūvju montāžai

Stingra, bet elastīga

Volvo FE šasiju iespējams konfigurēt gandrīz visām virsbūvēm. Šasijas izturīgā un stingrā, plakanā taisnstūra konstrukcija atvieglo virsbūves izgatavošanu, iegūstot rezultātu, kas piemērots pat vissarežģītākajām darbībām. Turklāt pilnveidotās šasiju paketes, kas nodrošina atbilstību Euro 6 standartam, nozīmē to, ka Volvo FE ir tikpat elastīgs kā iepriekš un emisiju ierobežojumu palielināšana to nav ietekmējusi.

Volvo virsbūvju uzstādītāju norādījumi palīdz saīsināt darba izpildes laiku

Ātrāka virsbūvju montāža

Pasūtiet Volvo FE, un virsbūves uzstādītājs tūlīt varēs pieteikties Volvo Virsbūves uzstādītāju noteikumu sistēmā. Izmantojot precīzas specifikācijas un sistēmas 3D zīmējumus, darbu var sākt jau pirms kravas automašīnas izbraukšanas no rūpnīcas. Tāpēc piegāde notiek ātrāk un arī rentablāk.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas
Volvo FE elektroniskā vadības sistēma

Ātra, viegla iekraušana

Balstiekārtas augstumu iespējams mainīt ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Tāpēc iekraušana jebkurā augstumā notiek ātri un efektīvi.

Kabīnei pieejama mehāniskā vai pneimatiskā balstiekārta

Modernākā balstiekārta

Garantēti vienmērīgs brauciens. Piedāvājumā ir mehāniskā kabīnes balstiekārta ar cilindriskajām atsperēm un amortizatoriem priekšā un aizmugurē. Vai pilnīga kabīnes pneimobalstiekārta ar gaisa spilveniem gan priekšā, gan aizmugurē.

Volvo FE elektroniskā bremžu sistēma

Elektroniskā bremžu sistēma (EBS)

Volvo FE ir pneimatiskā bremžu sistēma, kur gan priekšējiem, gan aizmugurējiem riteņiem uzstādīti ventilējamie diski. Elektroniskā bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu reakciju, kā arī samazina bremžu nodilumu. Sistēmā ir ABS un saskaņotās bremzēšanas sistēma, proti, tā vienlaikus izmanto vairākas kravas automašīnas bremzes, lai bremzēšana būtu vienmērīga un mazinātu riepu un bremžu nodilumu. Paplašinātajā EBS pakotnē iekļauta arī aizture braukšanai nogāzēs.

Atrodiet vietējo servisa centru

Sāciet konstruēt

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks servisa centru, lai vienotos par konstrukcijas variantiem un izgatavotu tieši Jums piemērotāko Volvo FE.

Meklēt servisa centru