Kravas automašīnas

Latvija

×
Pielāgojiet spēka pārvadu savai Volvo FMX un darba apstākļiem.

Jauda uzņemties jebkuru uzdevumu

Volvo FMX spēka pārvads

Pareizā jauda un kontrole izaicinājumiem, ar kuriem jūs saskaraties. Tagad jūs varat pielāgot savu Volvo FMX spēka pārvadu precīzāk kā jebkad iepriekš. Jums būs iespēja veikt sarežģītus uzdevumus, un mēs garantējam, ka degvielu izmantosiet visefektīvākajā veidā. Gūstiet daudz vairāk, nekā ieguldāt. Tā ir rentabilitāte.

The Volvo FMX offers a wide range of efficient engines.

Engines

Our engine range has been meticulously engineered to save fuel without compromising performance. We optimised the combustion chamber geometry. Designed vertical, centrally positioned unit injectors. Increased the gas-fill ratio. We could go on (and on) about our technical achievements. What’s most important about these innovations is the difference they make to your bottom line. And to the environment.

The Volvo FMX is available with eight engines.

Engines

Our engine range has been meticulously engineered to save fuel without compromising performance. We optimised the combustion chamber geometry. Designed vertical, centrally positioned unit injectors. Increased the gas-fill ratio. We could go on (and on) about our technical achievements. What’s most important about these innovations is the difference they make to your bottom line. And to the environment.

Volvo FMX ir pieejama ar astoņiem dzinējiem.

Dzinēji

Volvo FMX spēka pārvadu kodols ir vai nu mūsu D11 D pakāpes dzinēju klāsts (330 Zs, 380 Zs, 430 Zs vai 460 Zs), vai D13 D pakāpes dzinēju klāsts (420 Zs, 460 Zs, 500 Zs vai 540 Zs). Jūs tos visus varat darbināt ar dīzeļdegvielu vai ar HVO. Vai vēlaties darbināt dzinēju ar biodīzeļdegvielu? Ir īpašas versijas, kas to ļauj. Kas ir vispiemērotākais jums un jūsu uzņēmumam?

Pielāgojiet spēka pārvadu

Sazinieties ar izplatītāju, lai pielāgotu efektīvu risinājumu.