Kravas automašīnas

Neļaujiet apvidum sevi apturēt

Īpaša Volvo FMX mobilitāte

Kad ceļu ir aprijuši dubļi vai smiltis, vienīgais veids, kā neiekļūt ķezā, ir neapstāties. Priekšējais piedziņas tilts ar automātisko saķeres kontroli (ATC) un klīrensu līdz 300 milimetriem garantē, ka varat to izdarīt. Volvo FMX 4 × 4, 6 × 6, 8 × 6 un 10 × 6 konfigurācija — šī funkcija automātiski ieslēdz priekšējo tiltu tieši tajā brīdī, kad tas ir nepieciešams, un atslēdz to, kad tas netiek izmantots. Volvo FMX ir pieejams plašs klāsts, kas atvieglo dzīvi nelīdzenā reljefā.

Priekšējais velkošais tilts

Varat iegūt savu Volvo FMX ar priekšējo dzenošo tiltu 4 × 4, 6 × 6, 8 × 6 vai 10 × 6 konfigurācijā, lai garantētu, ka izaicinošais reljefs jūs neaptur. Priekšējais dzenošais tilts ir novietots tā, lai kravas automašīnai būtu labāks tuvošanās leņķis. Tas ir projektēts tā, lai būtu spēcīgs un racionalizēts. Paralēlais šķērsstienis ir iebūvēts aiz priekšējās tilta sijas, izturīgo tilts korpusu padarot par transportlīdzekļa zemāko punktu un ievērojami uzlabojot piekrautas kravas automašīnas klīrensu.

Aizmugurējā pneimobalstiekārta

Aizmugurējā pneimobalstiekārta, kas izgatavota būvdarbu kravas automašīnām, nodrošina klīrensu līdz 300 milimetriem. Uz dzenošā tilta ir novietoti atsperes elementi, gaisa spilveni un stabilizatori. Rezultāts? Tagad kravas automašīnas klīrenss ir tāds pats kā lokšņu atsperu balstiekārtai, toties ar visām pneimatiskās balstiekārtas ērtībām un efektivitāti. Optimizēta slodze katrai aizmugures asij, tādējādi uzlabojot saķeri. Pneimatiskā balstiekārta mazina kravas automašīnas vibrācijas. Palielinātās ērtības un lielāks vidējais ātrums palielinās produktivitātes (mūsu testi pierāda 5­–10 km/h palielinājumu). Samazinot vibrācijas kaitīgo ietekmi, paildzinās arī darbspējas laiks.

Gatavs doties ceļā

Sākot kustību kalnā, braukšanas uzsākšana kāpumā var noturēt kravas automašīnu leņķī, kamēr spēka pārvads palielina griezes momentu. Ja jums iestrēgstat, atbrīvošanās no iestigšanas ir I-Shift funkcija, kas ļauj jums kustināt kravas automašīnu uz priekšu un atpakaļ, spiežot un atlaižot akseleratoru, līdz kravas automašīna ir atbrīvojusies.

Funkcijas Autohold izmantošana jebkurā virzienā

Apturiet kravas automašīnu pilnībā, un funkcija Autohold to notur līdz brīdim, kad atsāk tās kustību. Un tā darbojas neatkarīgi no tā, vai vēlaties braukt turpgaitā, atpakaļgaitā, pa kalnu lejup vai kalnā augšup – vai uz līdzenas zemes.

Papildu sistēmas autovadītājam 

Vadība ar vienu pedāli grūtā apvidū

I-Shift funkcija Terrain Brake ļauj pārvarēt sarežģītu reljefu mazā ātrumā, kontrolējot gan dzinēja droseli, gan riteņu bremzes, izmantojot tikai akseleratoru. Jums nav jāpieskaras bremžu pedālim, un jūs varat apturēt kravas automašīnu ar riteni, kas novietots uz akmens neizslīdot.

I-Shift

Vai jādodas bezceļa apstākļos?

Sazinieties ar izplatītāju, lai pielāgotu kravas automašīnu, kas ir jūsu sabiedrotais itin visā.