Kravas automašīnas

Gatavs darbībai — un pārtraukumam

Volvo FMX salons

Esot aiz Volvo FMX stūres, jūs esat atbildīgs. Tagad jums ir lielāka kontrole, labāks atbalsts un vairāk vietas kā jebkad iepriekš. Šī vieta ir pielāgota jūsu produktivitātei.

Iekāpiet Volvo FMX kabīnē, un jūs jutīsities kā mājās, tomēr sajūtas ir citādākas. Jūsu pirmais iespaids, iespējams, būs, ka kabīne ir ietilpīga un viegla. Visas trīs kabīnes versijas piedāvā vairāk vietas.

Kad esat apsēdies, viss atrodas tur, kur jūs to sagaidāt. Stūres rata novietojums ir nevainojams ar kakla slīpuma funkciju, un jūsu roka dabiski nolaidīsies uz jaunās I-Shift pārnesumu sviras, kas ir glīti integrēta sēdeklī. Redzamību ap kravas automašīnu ir grūti pārspēt; durvju līnija ir zema, logu virsmas ir plašas, un katrs salona leņķis ir paredzēts tam, lai jūs varētu pārņemt kontroli.

Papildus tam visas autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir jaunas, kas ir paredzētas, lai palīdzētu jums turēt rokas uz stūres un uzmanību uz ceļa. Ļaujot jums pilnībā kontrolēt visu, kas jums nepieciešams, lai precīzi un efektīvi paveiktu savu darbu.

Mērierīču panelis ir pilnībā digitāls un paver jaunas iespējas, lai jebkurā situācijā pielāgotu jūsu darba vidi jūsu vajadzībām. Jauns deviņu collu sānu displejs ļauj jums kontrolēt kravas automašīnas funkcijas, piemēram, līdz pat astoņām kamerām, un viedi pārvaldīt saķeri.

Volvo FMX kabīnē izmantojot balss vadību, jums ir daudz palīglīdzekļu.

Salona virsmas un materiāli izstaro Premium klases kvalitāti neatkarīgi no apdares līmeņa. Izvēlieties starp trim apdares līmeņiem un plašu krāsu gammu. Jūs atradīsiet savu stilu.

Apdares līmeņi

Izvēlieties starp trim salona apdares līmeņiem un plašu krāsu gammu.

Robust apdare

Aprīkojumā vinila tapsējums un gumijas paklāji. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Dynamic apdare

Aprīkojumā auduma tapsējums un gumijas paklāji. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Progressive apdare

Aprīkojumā vai nu plīšs, vai ādas tapsējums un gumijas paklāji. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FMX salona attēli

Pielāgojiet savu darba vietu

Sazinieties ar izplatītāju, lai izveidotu jauno iecienīto vietu.