Kravas automašīnas

Radīta izaicinājumiem

Volvo FMX kabīnes ārpuse

Ja jūs jau esat Volvo FMX dizaina cienītājs, tās jaunākā evolūcija neliks vilties. Tai ir pilnīgi jauns, moderns profils, kas ir izsmalcinātāks un pārliecinātāks kā jebkad iepriekš. Veiciet vissarežģītākos uzdevumus.

Kabīnei ir jauns dizains ar vertikālu profilu, vairāk vietas salonā, plašs logu laukums un zema durvju līnija. Apakšējā priekšdaļa pastiprina tās atpazīstamo izturīgo profilu kopā ar gludiem V formas lukturiem. 

Priekšējo lukturu atšķirīgās līnijas saplūst ar kabīnes formu ap priekšējo stūri un virzās atpakaļ uz kabīnes sāniem. Atbilstoši Volvo FMX koncepcijai izturīgā priekšpuse ir aizsargājoša, izturīga, un tās daļas vajadzības gadījumā ir viegli nomaināmas.

Jūs arī redzēsiet, ka dzelzs emblēma priekšpusē ir lielāka, un, pietuvojoties durvīm, jūs pamanīsiet, ka iekāpšanas pakāpieniem ir jauna, izturīga konstrukcija kopā ar noturīgu, neslīdošu virsmu. Kabīnes augšpusē tērauda jumta lūka ietver stieni aizsardzībai sarežģītā darba vidē. Detaļas, kas rada atšķirību.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām! 

Volvo FMX ārpuses attēli

Vai esat gatavs Volvo FMX?

Tā gaida jūs.