Kravas automašīnas

Pielāgota darbībai

Volvo FMX šasija

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa ceļu vai bezceļa apstākļos, jums būs nepieciešama šasija, kas ir veidota, lai ikdienā veiktu daudz darbību. Jums, iespējams, ir virsbūve, kas paredzēta jūsu darbībām. Mēs pielāgojam šasiju tā, lai palīdzētu jums sekmīgi realizēt savas darbības, izmantojot komponentus un sistēmas, kurām garantēta droša darbība ilgu gadu garumā.

Neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat raktuvēs vai apkalpojat intensīvas darbības būvlaukumus, Volvo FMX ir precīzs rīks, uz kuru varat paļauties. Iegādājieties universālu kravas automašīnu ar aizmugurējo pneimobalstiekārtu, kas paredzēta būvdarbiem, vai kravas automašīnu ar lokšņu balstiekārtu, kas uz tiltiem var balstīt milzīgas kravas. Ar Volvo dinamisko stūrēšanu ir viegli saskaņot vadāmību un sajūtu.

Uz Volvo šasijas ir iespējams būvēt jebkāda kravas automašīnu ar jebkāda veida virsbūvi, ko izmanto jebkura veida pārvadājumiem. Jūs iegūsiet tiešu tādu Volvo FMX, kā vēlaties. Jūsu Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs jums pielāgot kravas automašīnu.

10/20 tonnu priekšējie tilti

Smaga krava? Tā nav problēma. Volvo FMX ir paredzēts lielai tilta noslodzei. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties balstiekārtu vai pneimobalstiekārtu, priekšējais tilts uz vienu asi var uzņemt līdz 10 tonnām. Un 20 tonnas uz dubultajiem priekšējiem tiltiem. Tas tieši nozīmē uzlabotu produktivitāti.

Tandēma tilta pacelšana

Izmantojiet tiltu, bet tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tandēma tilta pacelšana ļauj atvienot un pacelt aizmugurējo piedziņas tiltu, kad krava ir izkrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu, samazina riepu nolietojums un degvielas patēriņu.

Vairāk par tandēma tilta pacelšanas sistēmu

Piecu tiltu kravas automašīna tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Jūs saņemsiet savu kravas automašīnu ātrāk un samazināsiet pielāgošanas izmaksas. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Atklājiet visu Volvo FMX potenciālu

Par Volvo FMX pielāgošanu konsultējieties ar izplatītāju.