Kravas automašīnas

Ar gāzi darbināma Volvo FM LNG reģionālajiem pārvadājumiem

Volvo FM LNG ir ideāla kravas automašīna reģionālajiem pārvadājumiem. Tā piedāvā tādu pašu komfortu un veiktspēju, pie kāda esat pieradis savā mobilajā birojā — Volvo FM. Bet tai ir daudz mazāka CO2 izmešu ietekme, kā arī potenciāls samazināt izmaksas par degvielu.

Veiktspēja jūsu vajadzībām

Ar gāzi darbināms spēka pārvads ir balstīts uz plaši zināmo dzinēju tehnoloģiju, ko izmanto Volvo FM. Un tā nodrošina nemainīgu veiktspēju, bet līdz 20% mazāku CO2 izmešu daudzumu*. Varat izvēlēties vai nu 420 Zs, vai 460 Zs, vai jaudas nominālvērtības, tāpēc nav nepieciešams kompromiss.

Samaziniet degvielas izmaksas

Volvo FM LNG piedāvā tādu pašu degvielas patēriņa efektivitāti kā Volvo FM ar dīzeļdzinēju. Vienīgi, tā kā LNG modelis bieži vien ir lētāks, jums ir liela iespēja samazināt degvielas izmaksas.

Atbilst jūsu nobraucamajam attālumam

Ar gāzi darbināmiem smagajiem transportlīdzekļiem darbības diapazons parasti ir noteicošais. Ar sašķidrināto dabasgāzi (LNG) darbināmie dzinēji ir efektīvi un apvienojumā ar LNG tie nodrošina darbības diapazonu, kas piemērots reģionālajiem pārvadājumiem. Varat izvēlieties no trim dažādiem tvertnes izmēriem, lai pielāgotu kravas automašīnu darbības diapazonu līdz pat 1000 km.

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa emisijām tālajos pārvadājumos, tā saucamos “no tvertnes līdz riteņiem”, salīdzinot kravas automašīnu, izmantojot Eiropas standarta dīzeļdegvielu.

** Faktiskā degvielas ekonomija un LNG kravas automašīnu klāsts var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, braukšanas ātrumam, kruīza kontroles izmantošanas, transportlīdzekļa specifikācijām, transportlīdzekļa slodzes, faktiskās topogrāfijas, autovadītāja braukšanas pieredzes, transportlīdzekļa apkopes, laikapstākļiem, LNG spiediena degvielas stacijā un temperatūras statusa.

Ar gāzi darbināmu transportlīdzekļu izmantošana krietni samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Tāpat arī mūsu uzņēmumam būtu iespēja samazināt tiešās un netiešās izmaksas.

SAŅEMIET JAUNĀKO INFORMĀCIJU PAR VOLVO FM LNG, KAS DARBINĀMA AR GĀZI

Jūsu Volvo Trucks izplatītājs jūs informēs par jaunākajām ar gāzi darbināmo kravas automašīnu attīstības tendencēm Jūsu valstī.