Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FM ar par 20% mazāku izmešu daudzumu.

A Volvo FM. But 20% less CO2

Gas-powered Volvo FM

A truck for heavy regional operations. That drives and performs just like the Volvo FM you know. But with a smaller footprint plus the potential for lower fuel costs. And there’s no need to compromise on either driveability or productivity.

Euro 6 step D ● 420 hp/2100 Nm or 460hp/2300 Nm ● I-Shift ● Tractor or rigid ● 4×2, 6×2 or 6×4 ● Operating range up to 1000 km

A Volvo FM. But 20% less CO2

Gas-powered Volvo FM

A truck for heavy regional operations. That drives and performs just like the Volvo FM you know. But with a smaller footprint plus the potential for lower fuel costs. And there’s no need to compromise on either driveability or productivity.

Euro 6 step C ● 420 hp/2100 Nm or 460hp/2300 Nm ● I-Shift ● Tractor or rigid ● 4×2, 6×2 or 6×4 ● Operating range up to 1000 km ● Prerequisite Euro 6 specified fuel

Volvo FM. Par 20% mazāks CO2 izmešu daudzums

Ar gāzi darbināma Volvo FM

Kravas automašīna sarežģītiem reģionālajiem pārvadājumiem. Modeļa vadāmība un veiktspēja ne ar ko neatšķiras no Jums jau zināmās Volvo FM kravas automašīnas. Taču šim modelim ir mazāks oglekļa izmešu daudzums, kā arī zemāku degvielas izmaksu potenciāls. Turklāt nav nepieciešams mazināt ne vadāmības, ne produktivitātes iespējas.

Euro 6 D posms ● 420 Zs/2100 Nm vai 460 Zs/2300 Nm ● I-Shift ● Vilcējs vai kravas automašīna ● 4×2, 6×2 vai 6×4 ● Darbības diapazons līdz pat 1000 km

Galvenie pieci iemesli, lai izvēlētos Volvo FM LNG

Tirgū neviena cita kravas automašīna nelīdzinās šim modelim. Izpētiet, kas to padara tik unikālu un kāpēc tieši šis modelis ir teicama izvēle Jūsu uzņēmējdarbībai un apkārtējai videi.

Izcelieties savu konkurentu vidū

Vai Jūsu klienti pieprasa ilgtspējīgus pārvadājumus? Labi. Volvo FM LNG modelis nodrošina tūlītēju CO2 izmešu samazinājumu 20% apmērā*. Turklāt netiek samazinātas kravnesības vai produktivitātes iespējas. Saglabājas arī konkurētspēja.

Atrodiet piemērotu risinājumu

Dzinējs ir visu kravas automašīnu noteicošs parametrs. Ar gāzi darbināmā dzinēja pamatā ir mūsu modernais D13K dzinējs. Mēs to uzlabojām ar novatoriskiem risinājumiem, lai varētu darbināt ar gāzi. Rezultāts? G13C dzinējs ir pielīdzināms dīzeļdzinēja efektivitātei. Un Jūs varat sagaidīt tādus pašus intervālus starp apkopēm, uzticamību un veiktspēju.

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”).

Kā tā darbojas?

Ar gāzi darbināmu transportlīdzekļu izmantošana krietni samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Tāpat arī mūsu uzņēmumam būtu iespēja samazināt tiešās un netiešās izmaksas.
Sabiedrība pieprasa videi saudzīgākas degvielas alternatīvas. LNG ir potenciāls gan tūlītējs, gan ilgtermiņa risinājums ar ievērojami zemāku ietekmi uz klimatu.

Ceļā uz nulles emisijām

Energoefektivitāte un alternatīvās degvielas ir būtiskas mūsu stratēģijai saistībā ar ilgtspējīgiem pārvadājumiem. Ar gāzi darbināmā Volvo FM LNG nodrošina tūlītēju CO2 izmešu samazinājumu 20%* apmērā. Iespēja izmantot bioloģisko LNG nozīmē samazinājumu pat 100%* apmērā. Šī modeļa kravas automašīna paver ilgtermiņa iespējas saistībā ar atjaunojamo degvielu, tādējādi kļūstam mazāk atkarīgi no fosilās enerģijas avotiem.

Visas šīs darbības ir svarīgas, lai rastu nulles CO2 emisiju un ilgtspējīgu pārvadājumu risinājumus gan apkārtējai videi, gan uzņēmējdarbībai. Uzziniet vairāk par mūsu ambīcijām ar alternatīvo degvielu.

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”).

Uzziniet vairāk par mūsu ambīcijām ar alternatīvo degvielu

Samaziniet savu vides pēdu nospiedumu

Mūsu ietekmes uz vidi kalkulators ļauj jums redzēt, cik ļoti varat samazināt savu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi ar mūsu LNG dzinējiem, saglabājot ar dīzeļdzinējiem konkurētspējīgu veiktspēju.

SAŅEMIET JAUNĀKO INFORMĀCIJU PAR VOLVO FM LNG, KAS DARBINĀMA AR GĀZI

Jūsu Volvo Trucks izplatītājs Jūs informēs par jaunākajām ar gāzi darbināmo kravas automašīnu attīstības tendencēm Jūsu valstī.