Kravas automašīnas

Jauda atbilst precizitātei

Volvo FM spēka pārvadi

Pareizā jauda un vadība darbam, kuru veicat, un vietām, kur jums jābrauc. Tagad jūs varat pielāgot savu Volvo FM spēka pārvadu precīzāk kā jebkad iepriekš. Jums būs iespēja paveikt lietas nevainojami, un mēs pārliecināmies, ka jaudu vai enerģiju izmantosiet visefektīvākajā veidā. Iegūstiet daudz vairāk, nekā ieguldāt. Tas ir ienesīgums.

Dzinēji

Mūsu Euro 6 E pakāpes dzinēju klāsts ir rūpīgi izstrādāts degvielas taupīšanai – neietekmējot veiktspēju. Tie ir mūsu visefektīvākie dīzeļdzinēji un ietaupa degvielu katrā gājienā. D11 klāsts ir no 330 Zs līdz 460 ZS, savukārt D13 dzinēji piedāvā no 420 Zs līdz 500 Zs. Volvo FM kravas automašīnai ir pieejami arī ar gāzi darbināmi dzinēji, kā arī pilnībā elektriskas alternatīvas, kas piedāvā zemas emisijas, kā arī izcilu veiktspēju un nobraucamo attālumu.

Vadāmība

Neatkarīgi no tā, kuru dzinēju izvēlaties savai Volvo FM, jums būs pieejams iespaidīgs griezes momenta līmenis plašā dzinēja apgriezienu skaita diapazonā. Rezultāts ir lieliska vadāmība un neliels degvielas patēriņš.

Alternatīvās degvielas

Ja jūs patiešām vēlaties samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi, varat izvēlēties Volvo FM LNG. Tā darbojas vai nu ar sašķidrināto dabasgāzi, vai bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi, itin nemaz neizmantojot fosilo kurināmo. Turklāt jūs varat darbināt visus mūsu dīzeļdzinējus ar dīzeļdegvielu vai ar HVO. Vai vēlaties darbināt dzinēju ar biodīzeļdegvielu? Ir īpašas Volvo FM versijas, kas ļauj to realizēt.

Vairāk par Volvo FM LNG

I-Shift

I-Shift ir viss automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas padara autovadīšanu vieglāku, drošāku un ērtāku. Nav jādarbina ne smags sajūga pedālis, nedz arī pārslēgsvira. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. I-Shift ir pieejamas funkcijas, kas noteiktās situācijās iespējo autovadīšanu ar vienu pedāli. Volvo FM var aprīkot ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem vai ar I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu.

Vairāk par I-Shift

Pārejiet uz elektrību

Volvo FM, taču ar vēl vienmērīgāku autovadīšanas pieredzi un nulles izplūdes gāzu emisijām. Volvo FM Electric piedāvā līdz pat 666 Zs pilnībā elektrisko jaudu un līdz pat 300 km nobraucamo attālumu, tāpēc esmu ideāls transportlīdzeklis pārvadājumiem no pilsētas uz pilsētu.

Vairāk par Volvo FM Electric

Vai nepieciešama jauda?

Izplatītājs var jums palīdzēt to pielāgot jūsu vajadzībām.