Kravas automašīnas

Jūsu kabīne. Un jūsu birojs.

Volvo FM kabīnes interjers

Jūs esat atbildīgs, un jūs esat tas, kurš veic šo darbu. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka tagad jums ir lielāka kontrole, labāks atbalsts un vairāk vietas kā jebkad iepriekš. Šī vieta ir pielāgota jums.

Iekāpjot Volvo FM, ir sajūta, ka evolūcijā ir noticis milzu lēciens. Tā atšķiras, tomēr ir ļoti pazīstama. Pirmā lieta, kas jūs pārsteigs, iespējams, būs plašums un vieglums. Caur lielāko jumta lūku ieplūdīs vairāk gaismas, vēl vairāk ļaujot sajust plašumu. Sēdus pozā viss atrodas tur, kur tam ir jābūt.

Stūres rata novietojums ir nevainojams ar kakla slīpuma funkciju, un jūsu roka dabiski nolaidīsies uz I-Shift pārnesumu sviras, kas ir glīti integrēta sēdeklī. Redzamību ap kravas automašīnu ir grūti pārspēt; durvju līnija ir zema, logu virsmas ir plašas, un katrs kabīnes leņķis ir paredzēts tam, lai jūs varētu pārņemt kontroli.

Papildus tam autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir jaunas un paredzētas, lai jūs varētu turēt rokas uz stūres un acis uz ceļa. Ļaujot jums pilnībā kontrolēt visu, kas jums ir nepieciešams, lai pareizi veiktu darbu, un uzturēt atbilstošu uzņēmuma peļņu.

Mērierīču displejs ir pilnībā digitāls un paver jaunas iespējas, lai jebkurā situācijā pielāgotu jūsu darba vidi jūsu vajadzībām. Jauns deviņu collu sānu displejs ļauj jums kontrolēt kravas automašīnas funkcijas, ieskaitot līdz astoņām kamerām un lietotnes. Ir arī viegli pilnībā kontrolēt tiltus un diferenciāļus. Tas ir jūsu mobilā biroja komandu centrs.

Volvo FM kabīnē izmantojot balss vadību, jums ir daudz palīglīdzekļu.

Salona virsmas un materiāli izstaro Premium klases kvalitāti neatkarīgi no apdares līmeņa. Izvēlieties starp trim apdares līmeņiem un plašu krāsu gammu. Jūs atradīsiet savu stilu.

Pilnīga kontrole

Kabīne ir paredzēta redzamībai. Vēl vairāk — kravas automašīnu var aprīkot ar līdz pat astoņām kamerām un redzēt skatus sānu displejā. Jūs varat pastāvīgi uzraudzīt kravas automašīnu, apkārtējo satiksmi un kravu.

Vieta un glabāšanas nodalījumi

Visas Volvo FM kabīnes versijas piedāvā plašumu un viedus glabāšanas nodalījumus nepieciešamajām lietām. Daži piemēri ir aizmugures sienas glabāšanas nodalījums dienas kabīnēs un ērts glabāšanas nodalījums zem guļamkabīnes.

Apdares līmeņi

Izvēlieties starp trim salona apdares līmeņiem un plašu krāsu gammu.

Robust apdare

Komplektācijā vinils tapsējums, gumijas paklāji, dekora apdare un apdares malas. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Dynamic apdare

Komplektācijā auduma tapsējums, gumijas paklāji, dekora apdare un apdares malas. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Progressive apdare

Komplektācijā plīša vai ādas tapsējums, gumijas paklāji, dekora apdare un apdares malas. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FM salona attēli

Pielāgojiet savu darba vietu

Sazinieties ar izplatītāju, lai izveidotu jauno iecienīto vietu.