Kravas automašīnas

Lēciens evolūcijā

VOLVO FM KABĪNES ĀRPUSE

Tā atgādina lielākos brāļus un māsas — tomēr Volvo FM ir tikpat elastīga un veikla, kā jau jums tas ir zināms. Jauns, moderns profils atklāj, ka automašīna ir labākā formā kā jebkad iepriekš, lai uzņemtos jūsu izaicinājumus. Tie ir vairāki soļi evolūcijā.

 

Kabīnei ir jauns dizains ar vertikālu profilu, vairāk vietas salonā, plašs logu laukums un zema durvju līnija. Volvo FM ir gluda ap malām, un atstarpes starp augšējo un apakšējo daļu ir samazinātas līdz minimumam, lai uzlabotu aerodinamiku un efektivitāti.

Vēl viena skaidra šīs kravas automašīnas evolūcijas pazīme ir priekšējo lukturu konstrukcija, kas uzsver Volvo FM atpazīstamo profilu. Priekšējo lukturu atšķirīgās līnijas saplūst ar kabīnes formu ap priekšējo stūri un virzās atpakaļ uz kabīnes sāniem. Pat stāvot uz vietas, ir acīmredzami, ka šī kravas automašīna ir efektīva gan augstā tempā, gan pārvietojoties aizņemtā vidē.  

Jūs arī redzēsiet, ka dzelzs emblēma priekšpusē ir lielāka, un, pietuvojoties durvīm, jūs pamanīsiet, ka iekāpšanas pakāpieniem ir alumīnija pārklājums. Detaļas, kas rada atšķirību.

Veidots redzamībai

Atpakaļskata spoguļiem ir mūsdienīga konstrukcija ar plāniem korpusiem un labi proporcionāliem spoguļu laukumiem. Tie ir būvēti ar nodalījumiem, lai apvienotu plašu spoguļa skatu ar samazinātiem slēptajiem leņķiem. Pievienojiet pasažieru durvīm apakšējo papildu logu, un ap jūsu kravas automašīnu būs lielisks skats. Pat tiešā tuvumā esošie laukumi.

Priekšējie lukturi

Atpazīstamie priekšējie lukturi ir pieejami divās dažādās versijās: viena ar halogēna lampām, bet otra ar gaismas diožu tehnoloģiju. Tiem abiem ir raksturīgi V formas gaismas diožu dienas gaitas lukturi.

Izvēlieties savu apdares līmeni

Izvēlieties no divām ārpuses apdarēm un simtiem krāsu.

Pamata apdare

Aprīkojumā melns režģis un pērkona pelēks buferis, spoguļi utt. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Uzlabotā apdare

Aprīkojumā pērkona pelēkais režģis. Buferis, spoguļi utt. — visi ir krāsoti kabīnes virsbūves krāsā. Alumīnija detaļas uz pakāpiena. Izpētiet dažādus virsbūves apdares līmeņus vietnē Volvo Truck Builder.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FM ārpuses attēli

Vai esat gatavs Volvo FM?

Tā gaida jūs.