Kravas automašīnas

Darbam piemērotākais instruments

Volvo FM šasija

Neatkarīgi no pārvadājumu vajadzībām jūs vēlaties kravas automašīnu ar šasiju, kas ir veidota tā, lai veiktu paredzamos uzdevumus. Varbūt jums ir nepieciešama jūsu darbam piemērota virsbūve? Mēs pielāgojam šasiju tā, lai palīdzētu jums sekmīgi realizēt savas darbības, izmantojot komponentus un sistēmas, kurām garantēta droša darbība ilgu gadu garumā. Tas ir darba rīks, uz kuru varat paļauties.

Neatkarīgi no tā, vai braucat ar lielu ātrumu vai manevrējat iekraušanas laukumos, Volvo FM ir precīzs rīks, kas palīdz pareizi veikt darbu. Kravas automašīnu var pilnībā aprīkot ar pneimatisko balstiekārtu, kas paredzēta gan starpreģionu pārvadājumiem, kā arī būvdarbiem. Un ar Volvo dinamisko stūrēšanu ir viegli saskaņot vadāmību un sajūtu.

Varat pasūtīt Volvo FM kā vieglu vilcēju, kas paredzēts izmantošanai uz ceļa, vai kā kravas automašīnu ar līdz pieciem tiltiem, kurus var uzstādīt modernai virsbūvei. Un to abu sākums ir viens un tas pats šasijas koncepts. Tas padara Volvo FM par ļoti universālu kravas automašīnu, pielāgojot to atbilstoši jūsu specifikācijām.

10 tonnu priekšējie tilti

Smaga krava? Tā nav problēma. Volvo FM ir paredzēta lielai tilta noslodzei. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties balstiekārtu vai pneimobalstiekārtu, priekšējais tilts uz vienu asi var uzņemt līdz 10 tonnām. Un 20 tonnas uz dubultajiem priekšējiem tiltiem. Tas var palīdzēt labāk sadalīt noslodzi — un atvieglo smagu vai nevienmērīgi sadalītu kravu pārvadāšanu.

Tandēma tilta pacelšana

Izmantojiet tiltu, bet tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tandēma tilta pacelšana ļauj atvienot un pacelt aizmugurējo piedziņas tiltu, kad krava ir izkrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu, samazina riepu nolietojumu un samazina degvielas patēriņu.

Vairāk par tandēma tilta pacelšanas sistēmu

Piecu tiltu kravas automašīna tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Jūs saņemsiet savu kravas automašīnu ātrāk un samazināsiet pielāgošanas izmaksas. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Atklājiet visu Volvo FM potenciālu

Par Volvo FM pielāgošanu konsultējieties ar izplatītāju