Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL elektriskais spēka pārvads piegādēm pilsētvidē

Jūsu elektriskā kravas automašīna piegādēm pilsētvidē

Volvo FL elektriskais spēka pārvads

Kravas automašīna ar dubulttiltu un transportlīdzekļa pilnu masu līdz 16 tonnām. Mēs varam nodrošināt pilnībā nokomplektētus transportlīdzekļus, kas ir piemēroti pārvadājumiem pilsētvidē, piemēram, piegādēm un atkritumu savākšanai.

Par spēka piedziņu

Skatīt mūsu brošūru par elektromobilitāti

Konstruēts, lai izturētu ekspluatāciju jūsu darbības nozarē

Spēka pārvadam ir elektromotors un divpakāpju pārnesumkārba

Elektriskie spēka pārvadi
Volvo FL elektriskajam spēka pārvadam ir elektromotors un divpakāpju pārnesumkārba.

Elektromotors 
Enerģiju, ar ko tiek darbināta kravas automašīna, nodrošina elektromotors ar 200 kW jaudas atdevi un 425 Nm griezes momentu.

Pārnesumkārba
Lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku elektromotora darbības diapazonu, abas spēka piedziņas izmanto divpakāpju pārnesumkārbu. Volvo izstrādātajai un konstruētajai pārnesumkārbai ir neatkarīgas jaudas plūsmas, tāpēc pārnesumu var pārslēgt, nepārtraucot jaudas padevi. Tādējādi visās braukšanas situācijās tiek nodrošināta pilnībā kontrolēta un vienmērīga spēka pārnese.

Volvo FL elektriskā spēka pārvada specifikācijas

Akumulatoru ietilpība tiek izvēlēta atbilstoši kravas automašīnas izmantošanas veidam, un tā paredzamais darbmūžs ir no 8 līdz 10 gadiem.

Akumulatori
Akumulatoru ietilpība un akumulatoru skaits ir pielāgots jūsu vajadzībām. Volvo FL elektrisko spēka pārvadu var aprīkot pat ar sešiem akumulatoriem. Katra akumulatora enerģijas ietilpība ir 50 kWh un paredzamais darbmūžs ir no 8 līdz 10 gadiem (atkarībā no jūsu darbības jomas).

Uzlāde
Uzlādes savienojums atbilst pašlaik spēkā esošajam autobūves nozares standartam, un ir iespējamas dažādas uzlādes metodes. Jūs varat izmantot vai nu iebūvēto maiņstrāvas lādētāju, ar kuru var veikt uzlādi rūpnieciskajos objektos, vai arī uzlādes kabeli, kas ir iekļauts transportlīdzekļa komplektācijā. Lai uzlāde notiktu ātrāk, varat to veikt arī ārējās līdzstrāvas uzlādes stacijās.

Virsbūves darbināšana
Visas virsbūves funkcijas nodrošina atsevišķs elektromotors, kas darbina hidraulisko sūkni. Pieejami divu veidu motori — viens, kura maksimālais griezes moments ir 240 Nm un enerģijas ietilpība 70 kW, un otrs — jaudīgāks, kura maksimālais griezes moments ir 530 Nm un enerģijas ietilpība 100 kW.

Pārbaudīts un uzticams
Elektriskā spēka piedziņa un akumulators ir izstrādāti, par pamatu ņemot Volvo autobusos izmantotu risinājumu. Pagaidām tiek izmantoti 4000 autobusi ar hibrīdu vai pilnībā elektrisku piedziņu. Arī Volvo Trucks ir pieredze ar hibrīda piedziņas kravas automašīnām.

Volvo FL elektriskajam spēka pārvadam ir detaļas un sistēmas, kas raksturīgas tikai elektriskajām kravas automašīnām

Zem grīdas

  1. Dzesētājs
  2. Modulārā akumulatoru kārba (ieskaitot energoelektroniku un 24 V akumulatorus)
  3. Volvo divpakāpju pārnesumkārba ar vienu elektromotoru
  4. ePTO
  5. Gaisa kompresors
  6. No četriem līdz sešiem akumulatoriem

Specifikācijas — Volvo FL elektriskais spēka pārvads

 

Transportlīdzekļa bruto svars 16 tonnas
Kabīnes varianti Dienas kabīne
Tiltu skaits 2
Riteņu garenbāzes 4400 mm vai 5300 mm
Jaudas atdeve (maksimālā/nepārtrauktā) 200/165 kW
Akumulatoru skaits 4 vai 6
Elektromotora jūgvārpstas jaudas atdeve (maksimālā/nepārtrauktā) 70 kW/50 kW (mazais variants), 100 kW/70 kW (lielais variants)
Elektromotora jūgvārpstas griezes moments (maksimālais/nepārtrauktais) 240 Nm/130 Nm (mazais variants), 530 Nm/270 Nm (lielais variants)
Uzlādes laiks (ātrs/parasts) Mazāk nekā 1 h/6,5 h (4 akumulatori), 1,5 h/10,5 h (6 akumulatori)
Darbības diapazons Līdz 300 km (atkarībā no akumulatoru skaita)

 

Electromobility made easy by Volvo Trucks

Nākotne ir elektriska. Ļaujiet mums aizvest jūs uz turieni

Pateicoties Volvo Trucks, elektromobilitāte kļuvusi vieglāka.

Speriet nākamo soli

Vietējais Volvo Trucks izplatītājs ir gatavs apspriest ar jums Volvo FL elektriskā spēka pārvada iezīmes un priekšrocības.