Kravas automašīnas

Latvija

×
Jaudas noņemšanas kārbas jebkuriem darba apstākļiem

Jauda jebkuram uzdevumam

Volvo FL jaudas noņemšanas kārbas

Volvo jaudas noņemšanas kārbas rezultatīvi un izmaksu ziņā efektīvi nodrošina jaudu kravas iekraušanas aprīkojumam, piemēram, dzesēšanas sistēmām vai nelieliem celtņiem. Mūsu daudzpusīgajā piedāvājumā atradīsit savām vajadzībām piemērotu jaudas paketi neatkarīgi no darbības veida.

Jaudas noņemšanas kārbas: lieliska mijiedarbība ar dzinēju vai pārnesumkārbu

Kvalitāte, kas darbojas

Jaudas noņemšanas kārbas un spēka pārvada mijiedarbība kvalitātes nodrošināšanai ir ļoti svarīga, tāpēc Volvo jaudas noņemšanas kārbas ir radītas īpaši Volvo dzinējiem un pārnesumkārbām. Tās ir drošas, vieglas un vienkārši kopjamas – konstruētas arī tam, lai atbilstu piegādes nozares īpašajām prasībām.

Visa nepieciešamā jauda

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties D5K dzinēju vai D8K dzinēju, atradīsit efektīvu jaudas noņemšanas kārbu. Abos variantos maksimālais griezes moments ir 600 Nm. Izvēloties pie pārnesumkārbas nostiprinātu PTO, atkarībā no pašas pārnesumkārbas veida plašā klāstā varat izvēlēties tādu jaudas noņemšanas kārbu, kas darbojas atkarīgi vai neatkarīgi no sajūga.

Jaudas noņemšanas kārbas jebkuram darba režīmam
Jaudas noņemšanas kārbas: uzstādītas rūpnīcā

Specifikācijām ir nozīme

Optimāla darbība. Augstāka kvalitāte. Vienkāršāks stiprinājums. Jau rūpnīcā nosakiet pareizos tehniskos parametrus jaudas noņemšanas kārbai ar šasiju – un ieguvumus redzēsiet peļņas rādītājos.

Iegūstiet spēcīgu piedāvājumu

Jūsu vietējais Volvo Trucks dīleris ir gatavs palīdzēt atrast Jūsu Volvo FL piemērotāko specifikāciju.

Volvo FL funkcijas