Kravas automašīnas

Latvija

×

VOLVO FL FUNKCIJAS

Kompakts. Viegli manevrējama. Tagad pieejama arī ar četru riteņu piedziņu. Uzziniet, kāpēc Volvo FL ir lieliski piemērota, veicot piegādes pilsētā. Un kāpēc tā ir droši vadāma pa dažādiem segumiem.

Volvo FL – I-Sync, degvielas taupīšana

I-Sync

Uzziniet, kā Volvo FL automātiskā sešu pārnesumu I-Sync pārnesumkārba vienkāršo braukšanu pilsētā, samazina degvielas patēriņu un ekspluatācijas izmaksas.

Lasīt vēl

Volvo FL – glabāšanas nodalījumi, vieta visam

Glabāšanas nodalījumi

Volvo FL kabīnē visam pietiks vietas. Turklāt, ja vēlaties iegūt papildu glabāšanas nodalījumus, tas ir iespējams. Papildu nodalījumi ļaus parocīgi glabāt visas nepieciešamās lietas.

Lasīt vēl

Volvo FL 4 x 4

Volvo FL 4 x 4

Uzlabotās saķeres un lielāka klīrensa dēļ varat braukt ar Volvo FL 4 x 4 pa jebkādiem ceļiem un jebkādos braukšanas apstākļos. Šī kravas automašīna ir lieliski piemērota daudziem dažādiem darbiem.

Lasīt vēl

Volvo FL – iekāpšanas pakāpiens, vienkārša iekāpšana

Iekāpšanas pakāpiens

Uzziniet, kā Volvo FL iekāpšanas pakāpiens ir īpaši pārdomāts, lai padarītu iekāpšanu un izkāpšanu pēc iespējas drošāku un ērtāku. Esam padomājuši par darbadienu bez liekas piepūles.

Lasīt vēl

Volvo FL – jaudīgi priekšējie lukturi

Priekšējie lukturi

Uzziniet, kā Volvo FL novatoriskie priekšējie lukturi nodrošina izcilu ceļa redzamību. Un kāpēc V veida LED lukturu gaismā arī citi satiksmes dalībnieki ieraudzīs Jūsu automašīnu.

Lasīt vēl

Volvo FL – jaudas noņemšanas kārbas

Jaudas noņemšanas kārbas

Izvēlieties vajadzīgo jaudas pakotni. Mūsu daudzpusīgās jaudas noņemšanas kārbas rezultatīvi un izmaksu ziņā efektīvi nodrošina jaudu kravas iekraušanas aprīkojumam, piemēram, dzesēšanas sistēmām vai nelieliem celtņiem.

Lasīt vēl

Volvo FL – kabīnes drošība

Droša kabīne

Drošība pilsētā. Sadursmes pārbaudes. Barjeras pārbaudes. Frontālās triecienizturības pārbaudes. Volvo FL ir izturējusi tās visas. Iepazīstiet drošības funkcijas drošai braukšanai.

Lasīt vēl

Iepazīstiet tuvāk Volvo FL

Izpētiet katru Volvo FL iezīmi. Pēc tam apmeklējiet vietējo Volvo Trucks izplatītāju un apskatiet tās uz vietas.