Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FH16 spēka pārvadi piedāvā lielu jaudu un griezes momentu prasīgiem darba apstākļiem.

Vadāmība līdz pēdējam pilienam

Volvo FH16 spēka pārvads

Jūsu rīcībā ir līdz 750 Zs un apjomīgs griezes moments. Un tomēr tā saglabā vieglumu un veiklību, pat ja ir kravas automašīna ir noslogota prasīgos apstākļos. Papildus šim izsmalcinātajam spēkam Volvo FH16 spēka pārvads palīdzēs maksimāli izmantot degvielas priekšrocības. Pateicoties I-Shift pārnesumkārbai, katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Tā ir tehnoloģija, kas darbojas jūsu rentabilitātes labā.

The D16 engine is available with up to 610 hp.

Engines

The beating heart of the Volvo FH16 powertrains is our D16 engine range, available with either 550 hp or 610 hp. And up to 2800 Nm of pure torque.

Engines

The beating heart of the Volvo FH16 powertrains is our D16 range, available with either 550 hp, 650 hp or 750 hp. And up to 3550 Nm of pure torque.

Dzinēji

Volvo FH16 spēka pārvada galvenais elements ir mūsu D16 D pakāpes dzinēju klāsts, kas pieejams ar 550 Zs, 650 Zs vai 750 Zs. Un līdz 3550 Nm tīra griezes momenta.

Vadāmība

Neatkarīgi no jaudas līmeņa, jums būs pieejams iespaidīgs griezes momenta līmenis plašā dzinēja apgriezienu skaita diapazonā — griezes momenta līkne ir patiešām līdzena. Jūs varēsiet uzturēt augstu pārnesumu pat braukšanai augšup kalnā un gūt labumu no lieliskā autovadīšanas komforta un zemā degvielas patēriņa.

I-Shift

I-Shift ir viss automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas padara autovadīšanu vieglāku, drošāku un ērtāku. Nav jādarbina ne smags sajūga pedālis, nedz arī pārslēgsvira. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakešu klāsts ļauj pielāgot I-Shift tieši jūsu vajadzībām. Volvo FH16 var aprīkot arī ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, lai uzlabotu uzsāktspēju sliktos apstākļos, vienlaikus saglabājot degvielas patēriņa efektivitāti. Pievienojot ļoti zemos lēngaitas pārnesumus un vairāku pakāpju atpakaļgaitas pārnesumus, varat pārvietoties ar ātrumu 0,5–2 km/h, pilnībā kontrolējot dzinēja griezes momentu.

Vairāk par I-Shift

VAI VAJADZĪGA JAUDA?

Mēs palīdzēsim jums to optimizēt savām vajadzībām.