Kravas automašīnas

Vadāmība līdz pēdējam pilienam

Volvo FH16 spēka pārvads

Jūsu rīcībā ir līdz 750 Zs un apjomīgs griezes moments. Un tomēr tā saglabā vieglumu un veiklību, pat ja ir kravas automašīna ir noslogota prasīgos apstākļos. Papildus šim izsmalcinātajam spēkam Volvo FH16 spēka pārvads palīdzēs maksimāli izmantot degvielas priekšrocības. Pateicoties I-Shift pārnesumkārbai, katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Tā ir tehnoloģija, kas darbojas jūsu rentabilitātes labā.

Dzinēji

Volvo FH16 spēka pārvada galvenais elements ir mūsu D16 D pakāpes dzinēju klāsts, kas pieejams ar 550 Zs, 650 Zs vai 750 Zs. Un līdz 3550 Nm tīra griezes momenta.

Vadāmība

Neatkarīgi no jaudas līmeņa, jums būs pieejams iespaidīgs griezes momenta līmenis plašā dzinēja apgriezienu skaita diapazonā — griezes momenta līkne ir patiešām līdzena. Jūs varēsiet uzturēt augstu pārnesumu pat braukšanai augšup kalnā un gūt labumu no lieliskā autovadīšanas komforta un zemā degvielas patēriņa.

I-Shift

I-Shift ir viss automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas padara autovadīšanu vieglāku, drošāku un ērtāku. Nav jādarbina ne smags sajūga pedālis, nedz arī pārslēgsvira. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. I-Shift ir pieejamas funkcijas, kas nodrošina autovadīšanu ar vienu pedāli, braucot pa grūtu reljefu un pārslēdzoties starp turpgaitu un atpakaļgaitu. Volvo FH16 var aprīkot arī ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, lai uzlabotu uzsāktspēju sliktos apstākļos, vienlaikus saglabājot degvielas patēriņa efektivitāti. Pievienojot ļoti zemos lēngaitas pārnesumus un vairāku pakāpju atpakaļgaitas pārnesumus, varat pārvietoties ar ātrumu 0,5–2 km/h, pilnībā kontrolējot dzinēja griezes momentu.

Vairāk par I-Shift

VAI VAJADZĪGA JAUDA?

Mēs palīdzēsim jums to optimizēt savām vajadzībām.