Kravas automašīnas

Jūsu viesnīcas numuriņš uz riteņiem

Dzīve Volvo FH16 kabīnē

Vai vēlaties nakšņot stilīgi vai arī jūs vienkārši vēlaties patiešām ērtu kabīni ar plašu brīvo telpu? Volvo FH16 piedāvā nākamo soli evolūcijai uz ceļa. Šajā kabīnē jūtaties ērti neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. Iekāpiet tajā!

Izvēlieties no pieciem dažādiem kabīnes izmēriem, lai optimizētu vietu savām vajadzībām. Tās visas piedāvā plašu sajūtu ar apgaismojumu no augšas. Četrās no kabīnēm var izmitināt līdz diviem cilvēkiem, lai ērti pārlaistu nakti vai arī vienkārši izbaudītu vietu sev. Jūs iegūsiet ideālus apstākļus labai atpūtai — izolēta kabīne un aptumšojošie aizkari palīdz netraucēti izbaudīt miegu. Klimata sistēmu var aprīkot ar I-Park Cool, lai visu nakti uzturētu nevainojamu temperatūru.

Ir pieejami arī daudzi piederumu glabāšanas nodalījumi. Apgaismojumu, audio, izklaides un citas funkcijas ir viegli vadāmas no paneļa, aizmugures sienas paneļa vai ar balss vadību. Un tas ir tikai sākums. Izvēlieties no virknes citu piederumu, kas dzīvi uz ceļa padara vēl ērtāku.

Ērts miegs

Izvēlieties starp gaisa kabatu atsperu matraci vai putu matraci. Neatkarīgi no tā, jūs iegūsiet Premium klases atpūtas komfortu. Vēl labākam miegam gultu var noregulēt, lai kompensētu stāvēšanu uz nogāzes.

Divi ledusskapji

Vai nepieciešama liela dzesēšanas jauda? Tā nav problēma. Volvo FH16 kabīni var aprīkot ar diviem ledusskapjiem. Viens augšējā aizmugurējā plauktā, bet otrs zem gultas.

PIEDERUMI JŪSU KRAVAS AUTOMAŠĪNAI

PIELĀGOJIET TO SAVĀM VAJADZĪBĀM!

VAI ESAT GATAVS IZCILAM KOMFORTAM?

Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli.