Kravas automašīnas

Jūsu kabīne, jūsu pils

Volvo FH16 kabīnes salons

Jūs esat atbildīgs, un jūs joprojām esat tas, kurš veic šo darbu. Bet tagad jums ir lielāka kontrole kā jebkad agrāk pār visu, kas atrodas jūsu Volvo FH16.

Evolūcija ir sajūtama, tiklīdz iekāpjat Volvo FH16 kabīnē. Tā atšķiras no ierastā — tomēr tā ir ļoti pazīstama. Krāsas, materiāli un apdare nekļūdīgi raksturo Volvo FH16. Sēdus pozā viss atrodas tur, kur tam ir jābūt. Jūsu roka dabiski nolaižas uz I-Shift pārnesumkārbas sviras, kas ir glīti integrēta sēdeklī.

Bet visas autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir jaunas un paredzētas, lai jūs varētu turēt rokas uz stūres un acis uz ceļa. Ļaujot jums pilnībā kontrolēt visu, kas jums ir nepieciešams, lai pareizi veiktu darbu, un uzturēt atbilstošu uzņēmuma peļņu.

Mērierīču displejs ir pilnībā digitāls un paver jaunas iespējas, lai jebkurā situācijā pielāgotu jūsu darba vidi jūsu vajadzībām. Viegli lietojama saķeres vadības ierīce nodrošina labāku saķeri, pagriežot to pulksteņrādītāju kustības virzienā, un mērierīču displejā jums būs pilna kontrole pār diferenciāļa bloķētāju un slodzi uz visiem tiltiem. Jauns deviņu collu sānu displejs ļauj jums kontrolēt kravas automašīnas funkcijas, ieskaitot līdz astoņām kamerām un lietotnes.

Volvo FH16 kabīnē izmantojot balss vadību, jums ir daudz palīglīdzekļu.

Volvo FH16 unikālās salona apdares virsmas piedāvā augstu kvalitātes līmeni. Ir skaidrs, ka tas ir gandrīz tikpat ērti, cik ir kravas automašīna.

Apdares līmeņi

Volvo FH16 salons ir unikāls. Izvēlieties starp diviem apdares līmeņiem. Papildus tam varat izvēlēties no plašas krāsu gammas.

Volvo FH16 apdare

Komplektācijā auduma un ādas tapsējums, gumijas paklāji, dekora apdare un apdares malas.

Volvo FH16 āda apdare

Komplektācijā pilnībā ādas tapsējums, gumijas paklāji, dekora apdare un apdares malas. 

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FH16 salona attēli

Vai vēlaties uzzināt vairāk par salonu?

Sazinieties ar izplatītāju.