Kravas automašīnas

Evolūcija, pateicoties stingrām prasībām

Volvo FH16 kabīnes ārpuse

Volvo FH16 ir atšķirīga, kā jau to zināt — ar jaudu un komfortu perfektā līdzsvarā. Un tomēr ir skaidrs, ka šī kravas automašīna ir nākamā evolūcija.

Volvo FH16 kabīnes forma ir gludāka gar malām, un atstarpes starp augšējo un apakšējo priekšējo daļu ir mazākas, lai uzlabotu aerodinamiku un efektivitāti. Unikālajam Volvo FH16 režģim ir sudraba apdare, norādot, ka tas ir kaut kas īpašs. 

Bet visskaidrākā evolūcijas zīme ir priekšējo lukturu konstrukcija, kas piešķir Volvo FH16 tā ikonisko izteiksmi. Priekšējo lukturu atšķirīgās līnijas saplūst ar kabīnes formu ap priekšējo stūri un virzās atpakaļ uz kabīnes sāniem. Priekšējiem lukturiem ir Volvo FH16 melnais motīvs. Stāvot nekustīgi, ir acīmredzami, ka šī kravas automašīna ir viena no visspēcīgākajām kravas automašīnām — un tomēr tā ir izsmalcinātāka nekā jebkad agrāk.

Jaunajiem priekšējiem lukturiem ir trīs dažādas versijas, un tie ne tikai izskatās labi, bet tie ir arī aprīkoti ar uzlabotu funkcionalitāti, kas dzīvi uz ceļa padara drošāku un ērtāku. 

Jūs arī redzēsiet, ka dzelzs emblēma priekšpusē ir lielāka, un, pietuvojoties durvīm, jūs pamanīsiet, ka iekāpšanas pakāpieniem ir alumīnija pārklājums. Detaļas, kas rada atšķirību.

Patiesais Volvo FH16 izskats

Izvēlieties no trim ārpuses apdares līmeņiem un simtiem krāsu.

Pamata apdare

Aprīkojumā melns režģis un pērkona pelēks buferis, spoguļi utt.

Pamataprīkojumā izturīga priekšējā apdare.

Aprīkojumā pērkona pelēks smagdarbu buferis, melns režģis, pērkona pelēki bufera spoguļi utt. Priekšējie lukturi ar melnu motīvu.

Volvo FH16 apdare

Aprīkojumā unikāls sudraba apdares Volvo FH16 unikālais režģis un priekšējie lukturi ar melnu motīvu. Buferis, spoguļi utt. — visi ir krāsoti virsbūves krāsā. Alumīnija detaļas uz pakāpiena. 

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

 

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

 

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

PIEDERUMI JŪSU KRAVAS AUTOMAŠĪNAI

PIELĀGOJIET TO SAVĀM VAJADZĪBĀM!

Volvo FH16 ārpuses attēli

VAI ESAT GATAVS VOLVO FH16?

Tā gaida jūs