Kravas automašīnas

Pielāgots jūsu produktivitātei

Volvo FH16 šasija

Jūs vēlaties kravas automašīnu ar šasiju, kas ir veidota, lai izpildītu dažādus uzdevumus, kuriem to izmantosiet. Mēs pielāgojam šasiju tā, lai palīdzētu jums sekmīgi realizēt savas darbības, izmantojot komponentus un sistēmas, kurām garantēta droša darbība ilgu gadu garumā. Tas ir darba instruments, kuram varat uzticēties.

Jūsu Volvo FH16 ir precīzs instruments uz ceļa. Kravas automašīnu var pilnībā aprīkot ar pneimatisko balstiekārtu, kas paredzēta gan prasīgiem tālajiem pārvadājumiem, kā arī būvdarbiem. Un ar Volvo dinamisko stūrēšanu ir viegli saskaņot vadāmību un sajūtu.

Mēs varam jums uzbūvēt Volvo FH16, kas ir gatava vilkt ļoti smagas kravas sarežģītos apstākļos vai pievarēt garus lielceļu maršrutus prasīgā tempā. Un to abu sākums ir viens un tas pats šasijas koncepts. Volvo FH16 var pielāgot gandrīz jebkuriem apstākļiem, kad nepieciešams daudz jaudas un vadāmība.

Tandēma tilta pacelšana

Paceliet tiltu, bet tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tandēma tilta pacelšana ļauj atvienot un pacelt aizmugurējo piedziņas tiltu, kad krava ir izkrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu, samazina riepu nolietojumu un samazina degvielas patēriņu. 

Vairāk par tandēma tilta pacelšanas sistēmu

Piecu tiltu kravas automašīna tieši no rūpnīcas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Jūs saņemsiet savu kravas automašīnu ātrāk un samazināsiet pielāgošanas izmaksas. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Iespējas ātrai konstrukcijas izstrādei

Pateicoties plašajām specifikācijām, Volvo FH16 ātri un viegli var pielāgot jebkuram virsbūves veidam. Jaunais elektroniskais virsbūvju uzstādītāja modulis ir viegli lietojams, jo Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumos tiešsaistē iespējams piekļūt tehniskajiem rasējumiem un elektroshēmām. Viss, lai precīzi pielāgotu jūsu veicamajiem darbiem.

Sagatavots virsbūvju uzstādīšanai 

JŪSU PIELĀGOTĀ KRAVAS AUTOMAŠĪNA IR GATAVA!

Konsultējieties ar mums par šasijas detaļām.