Kravas automašīnas

Ar gāzi darbināma Volvo FH LNG tālajiem pārvadājumiem

Volvo FH LNG ir kravas automašīna smagiem reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem. Tā brauc un darbojas tieši tāpat kā Volvo FH, kuru jūs pazīstat kā ar vislabāko tālo pārvadājumu pieredzi. Bet tai ir daudz mazāka CO2 izmešu ietekme, kā arī potenciāls samazināt izmaksas par degvielu.

Veiktspēja jūsu vajadzībām

Ar gāzi darbināms spēka pārvads ir balstīts uz plaši zināmo dzinēju tehnoloģiju, ko izmanto Volvo FH. Un tā nodrošina nemainīgu veiktspēju, bet līdz 20% mazāku CO2 izmešu daudzumu*. Varat izvēlēties vai nu 420 Zs, vai 460 Zs, vai jaudas nominālvērtības, tāpēc nav nepieciešams kompromiss.

Samaziniet degvielas izmaksas

Volvo FH LNG piedāvā tādu pašu degvielas patēriņa efektivitāti kā Volvo FH ar dīzeļdzinēju. Vienīgi, tā kā LNG modelis bieži vien ir lētāks, jums ir liela iespēja samazināt degvielas izmaksas.

Atbilst jūsu nobraucamajam attālumam

Ar gāzi darbināmiem smagajiem transportlīdzekļiem darbības diapazons parasti ir noteicošais. Mūsu dzinēji ir efektīvi un kopā ar LNG nodrošina darbības diapazonu, kas piemērots reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem. Izvēlieties no trim dažādiem tvertnes izmēriem, lai optimizētu kravas automašīnu darbības diapazonu līdz pat 1000 km.

Stabila tehnoloģija

Volvo FH LNG G13C dzinēju pamatā ir mūsdienīgi D13K dzinēji. Dzinējs ir pielīdzināms dīzeļdzinēja efektivitātei. Un Jūs varat sagaidīt tādus pašus intervālus starp apkopēm, uzticamību un veiktspēju. 

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”). 

Ar gāzi darbināmu transportlīdzekļu izmantošana krietni samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Tāpat arī mūsu uzņēmumam būtu iespēja samazināt tiešās un netiešās izmaksas.

Saņemiet jaunāko informāciju par Volvo FH LNG, kas darbināma ar gāzi

Jūsu Volvo Trucks izplatītājs jūs informēs par jaunākajām ar gāzi darbināmo kravas automašīnu attīstības tendencēm Jūsu valstī.