Kravas automašīnas

Rentabilitātes palielināšana

VOLVO FH SPĒKA PĀRVADS

Pareizā jauda un vadība lietām, kuras jums jāpārvieto, un vietām, uz kurām jums jādodas. Iespēja pielāgot jūsu Volvo FH spēka pārvadu atbilstoši jūsu uzdevumiem nekad nav bijusi precīzāka. Jums nekad netrūks jaudas, un mēs garantējam, ka izmantosiet degvielu un enerģiju visefektīvākajā veidā. Iegūstiet daudz vairāk, nekā ieguldāt. Tas ir ienesīgums.

Dzinēji

Volvo FH spēka pārvada galvenais elements ir mūsu D13 E pakāpes dzinēju klāsts, kas pieejams ar 420 Zs, 460 Zs, 500 Zs vai 540 Zs. Mēs piedāvājam arī 420 Zs, 460 Zs un 500 Zs versiju ar paaugstinātas efektivitātes turbokompresoru, kas nodrošina vēl lielāku griezes momentu uzlabotam degvielas patēriņam. Ir arī pieejami ar gāzi darbināmi dzinēju ar 420 Zs vai 460 Zs jaudu. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, piedāvājam Volvo FH Electric ar 450 kW vai 666 Zs pilnībā elektrisko jaudu. Kas ir vispiemērotākais jums un jūsu uzņēmumam?

Vadāmība

Neatkarīgi no tā, kuru spēka pārvadu izvēlaties savai Volvo FH, jums būs pieejams iespaidīgs griezes momenta līmenis jebkurā ātrumā. Rezultāts ir lieliska vadāmība, augsta degvielas efektivitāte un energoefektivitāte, kā arī mazs ēdas nospiedums.

I-Shift

I-Shift ir viss automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas padara autovadīšanu vieglāku, drošāku un ērtāku. Nav jādarbina ne smags sajūga pedālis, nedz arī pārslēgsvira. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. I-Shift ir pieejamas funkcijas, piemēram, Mainīt virzienu, kas nodrošina autovadīšanu ar vienu pedāli, pārslēdzoties no turpgaitā un atpakaļgaitā. Volvo FH var aprīkot ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem vai ar I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu.

Vairāk par I-Shift 

VĒL CITAS FUNKCIJAS

Jūsu izplatītājs var palīdzēt jums atrast pareizās funkcijas jūsu vajadzībām.