Kravas automašīnas

Latvija

×
Apskatiet iespējas, ko sniedz Volvo FH spēka pārvadi.

Rentabilitātes palielināšana

VOLVO FH SPĒKA PĀRVADS

Pareizā jauda un vadība lietām, kuras jums jāpārvieto, un vietām, uz kurām jums jādodas. Iespēja pielāgot jūsu Volvo FH spēka pārvadu atbilstoši jūsu uzdevumiem nekad nav bijusi precīzāka. Jums nekad netrūks jaudas, un mēs garantējam, ka izmantosiet degvielu visefektīvākajā veidā. Gūstiet daudz vairāk, nekā ieguldāt. Tā ir rentabilitāte. 

The Volvo FH engine range stretches from 400 hp to 520 hp.

Engines

The beating heart of the Volvo FH powertrains is our D13 engine range, available with 400 hp, 440 hp, 480 hp or 520 hp. The Volvo Torque Assist (option on D13 engines) provides the driver with enough torque to keep the actual speed and optimized vehicle acceleration, yet saving fuel. There are also gas-powered engines with either 420 hp or 460 hp (prerequisite Euro 6 specified fuel). Which one suits you and your business best?

Discover the Volvo FH engine range.

Engines

The beating heart of the Volvo FH powertrains is our D13 range, available with 420 hp, 460 hp, 500 hp or 540 hp. There are also gas-powered engines with either 420 hp or 460 hp. Which one suits you and your business best?

Atklājiet Volvo FH dzinēju klāstu.

Dzinēji

Volvo FH spēka pārvada galvenais elements ir mūsu D13 D pakāpes dzinēju klāsts, kas pieejams ar 420 Zs, 460 Zs, 500 Zs vai 540 Zs. Mēs piedāvājam arī 460 Zs un 500 Zs versiju ar paaugstinātas efektivitātes turbokompresoru, kas nodrošina vēl lielāku griezes momentu labākam degvielas patēriņam. Ir arī pieejami ar gāzi darbināmi dzinēju ar 420 Zs vai 460 Zs jaudu. Kas ir vispiemērotākais jums un jūsu uzņēmumam?

Vadāmība

Neatkarīgi no tā, kuru dzinēju izvēlaties savai Volvo FH, jums būs pieejams iespaidīgs griezes momenta līmenis plašā dzinēja apgriezienu skaita diapazonā. Rezultāts ir lieliska vadāmība un neliels degvielas patēriņš.

I-Shift

I-Shift ir viss automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas padara autovadīšanu vieglāku, drošāku un ērtāku. Nav jādarbina ne smags sajūga pedālis, nedz arī pārslēgsvira. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. Volvo FH var aprīkot ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem vai ar I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu.

Vairāk par I-Shift 

VĒL CITAS FUNKCIJAS

Jūsu izplatītājs var palīdzēt jums atrast pareizās funkcijas jūsu vajadzībām.