Kravas automašīnas

Mājas prom no mājām

DZĪVE VOLVO FH KABĪNĒ

Vai jūs bieži pavadāt nakti kravas automašīnā? Vai arī jums vienkārši patīk ērta kabīne ar plašumu? Volvo FH kabīne piedāvā nākamo soli evolūcijai uz ceļa. Šajā kabīnē jūtaties ērti neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem. Laipni lūdzam jūsu mājās — prom no mājām.

Volvo FH piedāvājumā ir pieci dažādi kabīnes izmēri, kas ļauj optimizēt vietu atbilstoši jūsu vajadzībām. Tās visas piedāvā plašu sajūtu ar apgaismojumu no augšas. Četrās no kabīnēm var izmitināt līdz diviem cilvēkiem, lai ērti pārlaistu nakti. Laba atpūta ir svarīga, lai sagatavotos veicamajam darbam — izolēta kabīne un aptumšojošie aizkari palīdz netraucēti izbaudīt miegu. Klimata sistēmu var aprīkot ar I-Park Cool, lai visu nakti uzturētu nevainojamu temperatūru.

Ir pieejami arī daudzi piederumu glabāšanas nodalījumi. Apgaismojumu, audio, izklaides un citas funkcijas ir viegli vadāmas no paneļa, aizmugures sienas paneļa vai ar balss vadību. Un tas ir tikai sākums. Mēs piedāvājam virkni citu piederumu, kas dzīvi uz ceļa padara vēl ērtāku.

Ērts miegs

Izvēlieties starp gaisa kabatu atsperu matraci vai putu matraci. Neatkarīgi no tā, jūs iegūsiet Premium klases atpūtas komfortu. Vēl labākam miegam gultu var noregulēt, lai kompensētu stāvēšanu uz nogāzes.

Divi ledusskapji

Vai nepieciešama liela dzesēšanas jauda? Tā nav problēma. Volvo FH kabīni var aprīkot ar diviem ledusskapjiem. Viens augšējā aizmugurējā plauktā, bet otrs zem gultas.

PIEDERUMI JŪSU KRAVAS AUTOMAŠĪNAI

PIELĀGOJIET TO SAVĀM VAJADZĪBĀM!

VAI ESAT GATAVS DZĪVEI UZ CEĻA?

Izplatītājs palīdzēs jums pielāgot jūsu mājas prom no mājām.