Kravas automašīnas

Lielāka kontrole kā jebkad agrāk

Volvo FH kabīnes salons

Jūs esat atbildīgs, un jūs joprojām esat tas, kurš veic šo darbu. Bet tagad jums ir lielāka kontrole kā jebkad agrāk pār visu, kas atrodas jūsu kravas automašīnā. Tā ir pielāgota jums.

Evolūcija ir sajūtama, tiklīdz iekāpjat Volvo FH kabīnē. Tā atšķiras no ierastā — tomēr tā ir ļoti pazīstama. Sēdus pozā viss atrodas tur, kur tam ir jābūt. Jūsu roka dabiski nolaižas uz I-Shift pārnesumkārbas sviras, kas ir glīti integrēta sēdeklī.

Visas autovadītāja vadības un informācijas ierīces ir jaunas. Tā kā lielākajai daļai funkciju var piekļūt, izmantojot stūres vadības ierīces, tā ir paredzēta, lai palīdzētu jums turēt rokas uz stūres un acis uz ceļa. Ļaujot jums pilnībā kontrolēt visu, kas jums ir nepieciešams, lai pareizi veiktu darbu, un uzturēt atbilstošu uzņēmuma peļņu.

Mērierīču displejs ir pilnībā digitāls un paver jaunas iespējas, lai jebkurā situācijā pielāgotu jūsu darba vidi jūsu vajadzībām. Jauns deviņu collu sānu displejs ļauj jums kontrolēt kravas automašīnas funkcijas, ieskaitot līdz astoņām kamerām un lietotnes.

Volvo FH kabīnē izmantojot balss vadību, jums ir daudz palīglīdzekļu.

Salona apdares virsmas un materiāli piedāvā augstu kvalitātes līmeni neatkarīgi no apdares līmeņa. Izvēlieties starp trim apdares līmeņiem un plašu krāsu gammu. Jūs atradīsiet savu stilu.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FH salona attēli

VAI VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK PAR SALONU?

Sazinieties ar izplatītāju.