Kravas automašīnas

Tālo pārvadājumu evolūcija

Volvo FH kabīnes ārpuse

Volvo FH ir atšķirīga, kā jau to zināt — labākā pieredze tālajiem pārvadājumiem. Un tomēr ir skaidrs, ka tas ir nākamais solis kravas automašīnu evolūcijā.

Forma ir gludāka gar malām, un atstarpes starp augšējo un apakšējo priekšējo daļu ir mazākas, lai uzlabotu aerodinamiku un efektivitāti.

Bet tas, kas skaidri norāda uz evolūciju, ir priekšējo lukturu konstrukcija, kas piešķir Volvo FH tā atpazīstamo profilu. Priekšējo lukturu atšķirīgās līnijas saplūst ar kabīnes formu ap priekšējo stūri un virzās atpakaļ uz kabīnes sāniem. Pat nekustīgi stāvot, ir acīmredzami, ka šī kravas automašīna ir veidota, lai nodrošinātu efektivitāti augstā tempā. Jaunie priekšējie lukturi ir pieejami trīs versijās, un tie ne tikai izskatās labi, bet tie ir arī aprīkoti ar uzlabotu funkcionalitāti.

Jūs arī redzēsiet, ka dzelzs emblēma priekšpusē ir lielāka, un, pietuvojoties durvīm, jūs pamanīsiet, ka iekāpšanas pakāpieniem ir alumīnija pārklājums. Detaļas, kas rada atšķirību.

Izvēlieties savu apdares līmeni

Izvēlieties no četrām ārpuses apdarēm un simtiem krāsu.

Pamata apdare

Aprīkojumā melns režģis un pērkona pelēks buferis, spoguļi utt. 

Pamataprīkojumā izturīga priekšējā apdare.

Aprīkojumā pērkona pelēks smagdarbu buferis, melns režģis, pērkona pelēki bufera spoguļi utt.

Uzlabotā apdare

Komplektā režģis, kas ir krāsots kabīnes virsbūves krāsā, alumīnija detaļas uz pakāpiena. Buferis un spoguļi ir pērkona pelēki.

Augstākā apdare

Komplektā režģis, buferis, spoguļi utt., kas krāsoti kabīnes virsbūves krāsā. Alumīnija detaļas uz pakāpiena. 

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.


Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FH ārpuses attēli

VAI ESAT GATAVS VOLVO FH?

Tā gaida jūs.