Kravas automašīnas

Pielāgots jūsu produktivitātei

Volvo FH šasija

Neatkarīgi no pārvadājumu vajadzībām jūs vēlaties kravas automašīnu ar šasiju, kas ir veidota tā, lai veiktu paredzamos uzdevumus. Mēs pielāgojam šasiju tā, lai palīdzētu jums sekmīgi realizēt savas darbības, izmantojot komponentus un sistēmas, kurām garantēta droša darbība ilgu gadu garumā. Tas ir darba instruments, kuram varat uzticēties.

Jūsu Volvo FH ir precīzs instruments uz ceļa. Kravas automašīnu var pilnībā aprīkot ar pneimatisko balstiekārtu, kas paredzēta gan prasīgiem tālajiem pārvadājumiem, kā arī būvdarbiem. Un ar Volvo dinamisko stūrēšanu ir viegli saskaņot vadāmību un sajūtu.

Mēs varam jums uzbūvēt Volvo FH, kas ir gatava vilkt ļoti smagas kravas sarežģītos apstākļos, vai vieglu ceļa vilcēju. Un to abu sākums ir viens un tas pats šasijas koncepts. Volvo FH bieži tiek saistīta ar augstu tempu, tāliem pārvadājumiem, taču to var pielāgot vēl prasīgākiem apstākļiem.

Vairāk par vieglsvaru 

Izpētiet šasiju specifikācijas 

Tandēma tilta pacelšana

Paceliet tiltu, bet tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tandēma tilta pacelšana ļauj atvienot un pacelt aizmugurējo piedziņas tiltu, kad krava ir izkrauta. Tāpat kā papildtilts aiz dzenošā tilta, šī iespēja būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu, samazina riepu nolietojums un degvielas patēriņu.

Vairāk par tandēma tilta pacelšanas sistēmu

Piecu tiltu kravas automašīnas

Vai pārvadājat smagas kravas? Varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Jūs saņemsiet savu kravas automašīnu ātrāk un samazināsiet pielāgošanas izmaksas. Turklāt kravas automašīnu saņemsit ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemsit arī pilnu Volvo garantiju un mūsu pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgtermiņā samazina darba izdevumu apjomu.

Iespējas ātrai konstrukcijas izstrādei

Pateicoties plašajām specifikācijām, Volvo FH ātri un viegli var pielāgot jebkuram virsbūves veidam. Jaunais virsbūvju uzstādītāja modulis ir viegli lietojams, jo Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumos tiešsaistē iespējams piekļūt tehniskajiem rasējumiem un elektroshēmām. Viss, lai precīzi pielāgotu jūsu veicamajiem darbiem.

Vairāk par Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumiem

ATKLĀJIET PILNU POTENCIĀLU

Jūsu izplatītājs palīdzēs jums pielāgot jūsu Volvo FH šasiju.