Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FE paredzēti reģionālajiem pārvadājumiem un pārvadājumiem pilsētā

Lielisks ielās

VOLVO FE KABĪNE

Kompakts. Drošs. Volvo lepnums. Volvo FE ir pamanāma starp citām kravas automašīnām, ko izmanto pilsētas un reģionālajiem piegādes pārvadājumiem. Modernā kabīne, atšķirīgie V veida formas lukturi un izcilās drošības funkcijas to ierindo starp augstākās kvalitātes transportlīdzekļiem šajā klasē.

Volvo FE – Volvo saimes loceklis

Saimes loceklis

Nolaidenais, noapaļotais aerodinamiskais dizains. Skaidri saredzamās līnijas un grafiskās zīmes. Zīmolam atbilstīgi V veida lukturi. Lai gan Volvo FE kravas automašīna ir mazāka, tā ir arī izturīgāka un vieglāka – tās ir divas ļoti noderīgas iezīmes, braucot pa piepilsētām. Iepazīstieties ar pilntiesīgu Premium klases Volvo kravas automašīnu klāsta dalībnieku.

Volvo FE exterior grille

Atšķirības zīme

Prestižā metāla emblēma Volvo FE modelim ir novietota augstu transportlīdzekļa priekšpusē, tuvu autovadītājam. Tas uzsver, ka autovadītājs ir tuvu neaizsargātiem ceļa satiksmes dalībniekiem. Tas kravas automašīnai rada pieejamāku iespaidu intensīvas satiksmes apstākļos.

Volvo FE exterior blue truck turning

Lai plūst gaiss

Volvo FE nedaudz noapaļotā aerodinamiskā konstrukcija mazina gaisa pretestību, tādējādi uzlabojot vadāmību un samazinot degvielas patēriņu. Priekšējais režģis ar īpatnējo bišu šūnu rakstu uzlabo gaisa plūsmu, kas palīdz dzesēt dzinēju un labāk neitralizēt atgāzes.

Jumta gaisa plūsmvirži

Jumta gaisa plūsmas deflektors samazina gaisa pretestību. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, apvienojiet to ar saulessargu un sānu gaisa plūsmas deflektoriem.

Trīsdaļīgs buferis

Jaunais buferis ir veidots no trim daļām, un tā stūros ir iestrādāti tērauda stiprinājumi, kas nodrošina lielisku triecienizturību. Un, ja ir bojāta kāda daļa, to ir viegli nomainīt. Tas nozīmē zemākas remonta izmaksas jums.

Atrodiet piemērotāko kabīni

360° skats no ārpuses

Tālāk ir pieejams kabīnes interaktīvais skats. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās.

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Apstājieties un aplūkojiet

Izlemiet, vai Volvo FE ir visizskatīgākā piegādes kravas automašīna uz ceļa. Vienkārši apmeklējiet Volvo Trucks vietējo dīleri.