Kravas automašīnas

Sajaukums

Volvo FE kabīnes ārpuse

Kompakta, pārliecināta un nepārprotami Volvo. Volvo FE lieliski iederas uz ielas. Atšķirīgās V formas gaismas, plašās logu zonas un zemā kabīne parāda, ka šī ir Volvo kravas automašīna, kas radīta pilsētvidei.

Zema un kompakta

Var skaidri redzēt, ka Volvo FE ir paredzēta lietošanai pilsētā. Kabīnes ārējie izmēri ir kompakti, un neatkarīgi no kabīnes modeļa autovadīšanas pozīcija ir tuvu ielai. Vadītāja sēdeklī jums ir vislabākā iespēja izveidot acu kontaktu ar citiem satiksmes dalībniekiem. Un, ja vēlaties atrasties vēl tuvāk zemei, ir pieejama zemās grīdas kabīni.

Kāds ir jūsu kabīnes veids?

Izvēlieties kādu no četriem dažādiem kabīņu modeļiem. Katram no tiem ir sava specifika atkarībā no tā, vai vēlaties patiešām kompaktu kabīnes formātu, vairāk vietas salonā vai meklējat patiešām zemu grīdu.

Trīsdaļīgs buferis

Jaunais buferis ir veidots no trim daļām, un tā stūros ir iestrādāti tērauda stiprinājumi, kas nodrošina lielisku triecienizturību. Un, ja ir bojāta kāda daļa, to ir viegli nomainīt.

Plašas logu zonas

Visas Volvo FE kabīnes piedāvā plašas logu zonas izcilai redzamībai. Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot savu tiešo redzamību, varat iegādāties Volvo FE ar vairākiem papildu logiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.